Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem vagyok féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok féltékeny, akkor nem szeretem eléggé?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon tetszik az egyik kolléganőjének és már többször be is próbálkozott nála.

A férjem pedig azért neheztel, mert én egyáltalán nem vagyok féltékeny. A hétvégén megint kapott egy sms-t a hölgytől, hogy szeretne vele találkozni. A férjem megmutatta az sms-t és megsértődött, mikor azt mondtam neki, hogy nincs időm ilyen hülyeségekkel foglalkozni. Menjen el hozzá vagy ne, de ne fárasszon ezzel.


Azóta a férjem olyan mint egy durcás kisgyerek, mert szerinte ez azt mutatja, hogy nem szeretem eléggé.

Szerintem ez hülyeség, de ennek ellenére nem tudom, hogy hogyan bizonyíthatnám, hogy nagyon is szeretem és megbízok benne, hogy jó döntéseket hoz.


2015. máj. 26. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyire megbízol benne,talán ez is bizonyíték,hogy mennyire szereted.Én erre már féltékeny lennék,jó neked:)
2015. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sosem kell tudnia egy férfinek a női dolgokat. Azok nőkre tartoznak:D Majd abba hagyja a duzzogást:)


Csak azért bízol meg az uradban mert jó döntéseket hoz?:D vagy azért mert szereted?:D

2015. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért hagyja, hogy nyomuljon rá? Szerinted ez normális dolog? Már rég el kellett volna küldenie a πcsáb@. Kivéve, ha tetszik neki a helyzet. És látszólag tetszik. N
2015. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Véletlenül nem brutálisan ronda a nő és ezért nem vagy féltékeny?
2015. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
A féltékenység pont hogy rombol egy kapcsolatot... mit vár? hogy jelenetet rendezz, hogy "küldd el azt a Qrvát a Πcsáb@"? ez nem normális... az "eléggé szeretés" jele pont a bizalom, a nem féltékenykedés, meg hogy nem akadunk fenn nyomulós csajokon/pasikon... egy nagyfiú le tudja koptatni egyedül is az ilyet, nem kell az asszonytól hisztizés hozzá...
2015. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azon sértődött meg, hogy ennyire nem érdekel a dolog. Ha mondjuk együtt röhögtétek volna ki a (nőt vagy) a helyzetet, akkor nem hinném, hogy megsértődött volna. Vagy mutasd ki a kedvéért, hogy büszke vagy, hogy másnak is megakadt rajta a szeme, biztosan jól esne neki. (Nálunk ei így volt.)
2015. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a "menjen el hozzá".. nem volt eléggé szerencsés szöveg.
2015. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem nem a féltékenység hiányzik neki, hanem a féltés. Mert mint ahogy írták a féltékenység rombolja a kapcsolatot. Értem én hogy bízol benne, de azért nem szeretnéd ha lelépne mellőled ugye? Én biztos viccesen elintéztem volna a dolgot, de ha tényleg azt mondtad neki, hogy ne fárasszon ezzel a hülyeséggel neki úgy is lejöhet, hogy nem is érdekel mi van vele.

Ha nekem küldene vki ilyen sms-t vagy hasonló a férjem azt mondaná, hogy na tuti akar tőled valamit, de én nem engedlek át neki :) (persze viccesen) és mint írtam én is hasonlóan reagálnék. Mert nekik is kell a megerősítés és jól esik mindenkinek ha tudja félti őt vki.

2015. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!