Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem de féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem de féltékeny vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy fiu aki szerelmes belem,de en nem szeretem,tul alacsony is hozzam.165cm vagyok a fiu 153cm.

ezert nem jönnék össze vele.

szoval ha irogat lányoknak röktön féltékeny leszek pedig nem is tetszik.


2015. máj. 10. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivan?
2015. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha nem tetszene, nem lennél féltékeny. ;)
2015. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A 10 évesek kő kemény szerelmi problémái:D

Internet én így szeretlek:D

2015. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak az a gaz viragszal hogy mar nagyon regem voltam 10eves :3
2015. máj. 10. 10:20
 5/10 Chopen ***** válasza:
Tipikus nő.
2015. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éve voltál 10 éves kincsem 1-2?
2015. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4

Akkor ez így még szomorúbb. Bár egy 12 évesnek az 1-2 év is nagy idő.

Önző szemétláda vagy. Lexarpd a gyereket, de elvárod, hogy neked pitizzen, mert mi az, hogy ő esetleg továbblép vagy mást talál magának. Tévesen azt hiszed, hogy körülötted forog a világ.

2015. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég tipikus mentalitás. Nekem nem kell, szó sem lehet róla, tehát egy dolgot tehet, szerzetesnek/apácának áll, mert ha mással foglalkozik, akkor féltékeny vagyok.



Nem mindegy neked, hogy mit csinál, ha nem kell? Valójában azért vagy féltékeny, mert már nem Neked csapja a szelet, nem körülötted legyeskedik, ami azért szépen növelte az egódat még akkor is, ha a srácnak amúgy esélye sem volt nálad.


Ennek a leggonoszabb változata, amikor megijed az ember, hogy elmegy a kis rajongója, így gyorsan kedves vele, visszarántja magához, ezt egy akár évekig lehet csinálni egy kicsit tapasztalatlanabb emberrel...

2015. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Chopen: a pasik is játsszák ezt, bár általában inkább a kapcsolat után. Kirúgja a csajt, felszed egy másikat, de ha a lány körül feltűnik egy férfi, akkor úgy viselkedik, mint egy felszarvazott férj, mint akinek bármi jogalapja van beleszólni a dologba.


Az egyik barátnőmnek volt ilyen exe, szerencsére gyorsan rendeződött, de előttem 2 másik srác megijedt, és kicsit a lány is úgy gondolta mindig, hogyha így viselkedik, akkor biztos őt akarja vissza.

2015. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Chopen ***** válasza:
#9 Lehet, hogy férfiaknál is megtalálható ez a fajta viselkedés, de én inkább nőknél találkoztam vele.
2015. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!