Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még a volt barátom vagy csak féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Arról van szó hogy szakítottam a párommal 1 hónapja, 4 évig voltunk együtt. Részemről kihűlt a dolog, egész sokáig testi kapcsolat sem volt köztünk... nem láttam értelmét a dolognak és szakítottam vele. Ő elvileg nagyon szeretett engem még szakítás után is, azonban már szakitáás után 1 héttel talizott egy lánnyal rá 2 hétre már jártak... Nekem pedig a mi baráti társaságunkból bevaloota az egyik fiu hogy tetszem neki, és mig jártunk a párommal kedveltem én is srácot, szakítás után közelebb kerültünk mi is egymáshoz... amikor az exem megtudta h talizni fogunk kiadat csúnya dolgokat vágott a fejemhez, undorító amit csinálok stb... pár napja intenzíven írogat... csak engem szeret stb elv a lányt nem, nem is volt köztük semi stb.. mindig megsajnálom és nem tudom h csak a féltékenység vagy tényleg érzek még iránta vmit.. de közbe a másik fiu a társaságból is tetszik és jol érzem magam vele ha talizunk... nem tudom érdemes lenne e vissza táncolni...

köszi a válaszokat !

20/L


2015. febr. 5. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
4 évig voltál vele együtt és kihűlt. Szerinted fog bármi is változni ha visszamész hozzá? Kezdj valamit az új sráccal, akit megismertél. Fölösleges energia- és idegromboló lenne, ha visszamennél az exedhez.
2015. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Mind a ketten szánalmasak vagytok, megérdemlitek egymást. Hajrá:)
2015. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Tipikusan nő vagy. Hova jutott ez a világ...
2015. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég gusztustalan az exed, hogy összejön valakivel, aztán ha te is akarnál, lehord téged miatta. Csak bosszúból jött össze szegény lánnyal, nem is szereti...


Másrészt viszont ne foglalkozzál vele. Nem szeretted már, jogosan hidegültél el tőle. Miért akarnál visszacsöppenni ugyanabba a vágyak nélküli akármibe? 4 éve volt arra, hogy bizonyítson. Ha 4 év kevés volt arra, hogy jobban magához láncoljon, akkor mit gondolsz, mennyi idő segítene még ezen?

2015. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Hát...először is, mi a célod ? Boldog akarsz lenni az új sráccal, vagy sz_patni a régit ? Erre válaszolsz, és megtudod, mit kell tenned, ifjú padavan.

25/F

2015. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne menj vissza semmiképp. Ha kihűlt,nem lesz jobb ezután sem. Mivel sokáig együtt voltatok, hiányozhat maga a lénye, de hidd el, ez csak megszokásból van,mert az életed része volt évekig. Amit ő csinál, pont erre épül,ezt reméli. Én is rossz szemmel néztem az exemet,mikor összejött egy lánnyal,akaratlanul is összehasonlítgattam vele magam, de ez csak az egó. Hagyd az egészet, el fog múlni, az új sráccal lógj többet,ismerd meg, legyél érdeklődő. Az exszel meg ne foglalkozz,majd megnyugszik idővel. Nyiss új ablakot, bár szerintem ne kösd le még magad egy új kapcsolattal. Bulizz, barátkozz,pasizz,de ne vedd komolyan még a dolgokat. Majd idővel kialakul valami talán az új sráccal, talán mással, De hagyj időt magadnak.
2015. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fú hát igen igazatok lehet de akk is pokoli őket együtt látni :( írogat nekem mindig mikor otthon van ilyen lelki terror féleség.. mindig lelki ismeret furdalásom van hogy esetleg az uj fiúval legyen valami mert mindig a fejemhez vágja, hogy miért pont vele akivel egy társaságba voltunk meg ő ezt mindig is tudta stb :( de közbe az h ő már 3 hét után tovább tudott lépni és elvileg szerelmes volt mikor elváltunk hááát.. :/
2015. febr. 5. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is egy közös ismerőssel jöttem össze végül..ez nem meglepő, lehet bejött mindvégig,csak esélytelen volt,mert együtt voltatok. Most egyedül vagy, feltűnt,hogy jól kijöttök és ez kölcsönös. Sokszor van ilyen, ezen ne aggódj. És nem kell hogy történjen bármi is. Mint már mondtam, legyetek együtt, bulizzatok, csináljatok közös dolgokat. Nem kell ,hogy testi kapcsolat legyen, ha akar majd kialakul. Az,hogy az ex vagy bárki más mit gondol,az az ő bajuk. Te tudod,hogy tiszta vagy, és semmi olyat nem teszel, ami undorító lenne. Senkinek semmi köze hozzá. Az exedet meg nézd..ne keresd,ne nézegesd a képeit, hogy mit csinál, sza.rd le. Ha látja,hogy nem foglalkozol vele, akkor ő sem fog veled. Tapasztalatból írok egyébként..én 2-szer is megjártam, hogy visszamentem az exhez. Még rosszabb volt mint előtte és nagyon hamar rájöttünk,hogy hiba volt. Ami ennyi év után elromlik,kihűl,az már nem lesz jobb.
2015. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!