Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy felnőtt házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy felnőtt házasságban élő nőként egy férfi lelki társról fantáziálok?

Figyelt kérdés
Ne èrtsetek fèlre nagyon szeretem a fèrjemet és jó a hàzassàgunk. Talàn onnan jön ez az egèsz hogy mindig is inkàbb fiú baràtaim voltak, igazàn mindig velük èrtettem meg magam, (ezek mindig teljesen szex mentes kapcsolatok voltak) viszont miutàn fèrjhez mentem, megszületett a gyerek szèp lassan ezek a baràtsàgok megkoptak, mostanra màr csak làny baràtaim maradtak. De egyszerűen hiànyzik olyan fèrfi tàrsasàg aki nem a fèrjem de mègis megèrtjük egymàst. Mègegyszer mondom semmi szex, pusztàn baràtsàg. Szerintetek ez gàz? Szabad hogy ilyenre vàgyjak egy jó hàzassàgban?
2015. jún. 7. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
"Mègegyszer mondom semmi szex, pusztàn baràtsàg." nnnnnnna így kezdődik a félrelépés..
2015. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnèk fèlrelèpni ha azt akarnèk 2 perc alatt talàlnek rá pasit, és nem kène hogy lelki tàrsam Legyen csak legyen meg a kèmia és kesz...De sosem feküdtem le a fiú baràtaimmal szinglikènt sem szóval nem ferjes asszonykent kezdeném el...
2015. jún. 7. 08:15
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

"ha akarnèk 2 perc alatt talàlnek rá pasit"


Nem normális.

2015. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nyers leszek, de őszinte!

Nekünk hazudhatod a boldig házasságod!

Magadnak ne tedd!

Hiányzik a lelki társ? A férjed nem tud az lenni!?

Akkor ott nincs rendben minden.

Akkor lenne jó a házasságotok, ha a férjed ha kell a férjed, ha kell a szeretőd, ha kell a barátod!

Ha neked kinti férfinak van mondanivalod, akkor ott valami nem kerek!

2015. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Interferencia ***** válasza:
Ha nem lelki társat írtál volna, csak simán barátot, az érthető lenne, és teljesen normális, de érdemes elgondolkozni azon, hogy miért is használtad ezt a szóösszetételt.
2015. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó tegyük fel igazad van és nem tökéletes a hàzassàgom, de ha így is lenne ezzel a kijelentèssel sokmindent nem tudok kezdeni, nyilvàn van egy pici dolog ami zavar nem fogom elhagyni a fèrjemet , nem fogom a gyereket megfosztani attól hogy az apjàval nőjön fel...

Màsrèszt tènyleg jó a kapcsolatom a fèrjemmel, ezt a dolgot is meg tudtam beszèlni vele...Elmondtam neki, hogy azzal hogy a Dàvid és a Gyuri kikerült az èletemből (ők igazi lelki tàrsak voltak) egyszerűen egy űr maradt bennem, hiànyoznak...ő ezt teljes megèrtèssel fogadta...

2015. jún. 7. 08:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj! Kezdesz egyre jobban belebonyolodni a mondandódba!


"... Dàvid és a Gyuri kikerült az èletemből (ők igazi lelki tàrsak voltak) egyszerűen egy űr maradt bennem..."


Egyre rosszabb amit mondasz!

Dávid és Gyuri nem barát, annál több volt ezek szerint érzelmileg. Nem véletlen hogy kikoptak mellőled/mellőletek.

És hogy űr maradt utánuk? Nem tudja helyüket kitőlteni se gyerek, se férj!?

Most megértő a férjed! De késöbb? Imádkozz, hogy ne kezdjen agyalni!

2015. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És a férjed nem a lelki társad?
2015. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. De a férjed se az, ha mindenféle Dávidokat, Gyurikat elnéz neked.
2015. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, ahol nem egymásnak vagytok a "lelki társ", ott alapvető bajok vannak a kapcsolattal, ugyanis éppenhogy a lelki társ kéne, hogy legyen az, akivel házasodsz, meg gyereket vállalsz. Legalábbis én nem tudom azt elképzelni, hogy olyanhoz mentem volna hozzá, meg olyannak szültem volna gyereket, akit nem érzek ennyire közel magamhoz... Hogy konkrét választ kapj a kérdésedre: nem, nem normális, az lenne a normális, ha a férjed lenne a lelki társad, te pedig az övé.
2015. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!