Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért néznek komoly kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek komoly kapcsolatban/házasságban élö férfiak felnött filmeket?

Figyelt kérdés

Ma amíg vártam barátnömet egy kávézóban fültanúja voltam egy beszélgetésnek, éppen azt ecsetelték a férfiak, hogy az melyik oldalon lehet megfelelö minöségü felnött filmeket találni/nézni. Késöbb összefutottunk a mi férfi ismeröseinkkel is (egyetemi összekovácsolódott társaság) és rákérdeztem náluk is és bizony ök is néznek ilyeneket. Nagyobb részük komoly kapcsolatban (5-6 év) vagy már házasságban él és elmondásuk szerint mindent megkapnak othon, eszükbe nem jutna megcsalni az asszonyt, de jól esik nézni.

De most öszintén, szerintetek miért nézik? ëtem én hogy más, de ha megkapnak mindent otthon és meg is tudják ezeket beszélni a feleséggel/barátnövel, akkor miërt van erre szükség?

Ne harapjátok le a fejem légyszi, csak érdeklödöm!


2014. jún. 19. 21:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%
Erről miért nem őket kérdezed?
2014. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%

Nem harapom le a fejedet!

Csak hatalmas butaságot kérdeztél!

Bár nagyon gyanús nekem, hogy te nő vagy valójában!

Férfi, fiú okosabb ennél a kérdésnél!

2014. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Én egy anyuka vagyok és néha nézek, pedig rendesen vagyok e téren tartva. Mert izgató.Nem várom, hogy a szereplők kiugorjanak és kielégítsenek.
2014. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nö vagyok, igen. Tudom nem egészen olyan tökéletes mint a férfiak bármelyike ;)


Természetesen a saját ismeröseimet megkérdeztem. Most mások álláspontjára/véleményére lennék kíváncsi.

2014. jún. 19. 21:48
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
Nézd meg mégegyszer! Biztos férfi vagy?
2014. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Hát..izeé..

Házasságban élő nő vagyok, és én is nézek..

Mert jó,

Ugyanazért, amiért egy jó könyvet is elolvasok...vagy egy filemet megnézek, ami enm felnőtt..

Miért olvasnak az "unatkozó háziasszonyok" A szürke ötven árnyalatát és társait?

A megfogalmazást az egyik kritikából idéztem

2014. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Ezek felnőtt filmek, nem facér férfiaknak szóló filmek...

És, lehet újat mondok, de nem csak a pasik nèzik, hanem a nők is!

Rád is rádférnek egy jó adag "felnőtt film"! :-D

2014. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
én házas nő vagyok,mégis nézem őket néha..minden rendben van köztünk a férjemmel,de néha jólesik...nem kell ezt tulbonyolitani...Általában akkor nézem,ha a párom elutazik,ő is szokott...semmi nincs ebben,számunkra legalábbis..
2014. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
46%
Jó, nő vagy. Akarom mondani éretlen kislány. Azért kérdezel ilyen sületlenséget!
2014. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nincs kapcsolatom jelenleg,de én is nézem,és hazudik vagy nagyon vallásos az,aki nem néz ilyeneket.

Egyszerűen ez egy olyan hihetetlenül átlagos,hétköznapi esemény,hogy ezen nem kell csodálni.

A szexnél már csak a szülés,a születés természetesebb dolog!

Miért ne lehetne élvezni attól teljes mértékben az életet,hogy kapcsolatban vagy,vagy házas vagy?


Nekem,ha lenne férjem/barátom,akkor tuti,hogy megmondanám neki,hogy nézze,ha akarja,és nem szólnék érte,ha véletlen kiderülne valahogy!Sosem értettem,miért kell ezen kiakadni.

2014. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!