Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi mikor érik, lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikor érik, lesz kész lélekben a gyerekvállalásra? A ti férjetek mikor állt készen?

Figyelt kérdés
Az én férjem eléggé későn érő típus, most 27 éves.
2015. jún. 10. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy férfi ekkor és ekkor érzi késznek magát a gyerekvállalásra. Tudok olyan alig 20 éves srácról, aki már családról álmodozik, de olyat is ismerek, aki 30 is elmúlt és még mindig nem érzi rá magát késznek. Mi meg 36 évesek vagyunk és egyáltalán nem akarunk gyereket, a férjem sem én sem. Szóval mi pl. soha nem fogunk készen állni rá.
2015. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeretne ő is gyereket, jó pár alkalommal ráadásul ő hozta fel a témát.
2015. jún. 10. 16:28
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Én annyit mondtam neki: szeretnék tőled gyereket, ha te is úgy érzed hogy szeretnél apa lenni, szólj.

Három hónap múlva szólt hogy hagyjam abba a gyógyszer szedést:)

Akkor voltunk 4 éve együtt és 23 évesek voltunk. Azóta is szeretjük egymást és megszületett a második gyerekünk is:)

2015. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az esetek java részében akkor mikor bejelenti neki a szerelme hogy gyereket vár :)
2015. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi 24 és 25 évesek vagyunk, a párom szeretne gyereket, csak előtte anyagilag összeszedjük magunkat.
2015. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom 29, és még nem érzi magát készen az apaságra. Mondjuk, én sem. Szerintem ez valahol olyan dolog, hogy nem akkor vállalsz gyereket (oké, optimális esetben akkor), amikor késznek érzed rá magad, hanem mikor minden stimmel és szeretnétek. Mármint, nekem mindenki azt mondja, erre teljesen felkészülni nem lehet- csak mikor már tényleg nincs lehetőség meggondolni magad. Szerintem a párom is így van vele, mert párszor felmerült a téma, és ha úgy alakulna, nem lenne kérdéses, hogy szülők leszünk-e vagy sem. De attól még nem érezzük magunkat teljesen késznek a feladatra.
2015. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-essel értek egyet.
2015. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindketten 30 felett voltunk már, és addigra majdnem 10 éve voltunk már együtt.


Nem tartom későinek ezt, és azt sem későn érőnek, aki 27 évesen még nem kész erre. Manapság a legtöbben végül 22-23 évesen fejezik be a tanulmányaikat, sokan még ennél is később. 27 éves korában még alig élt, dolgozott, foglalkozott magával 2-3-4 évet az ember, ennyi önzőség, magadra szentelt idő kell mindenkinek, hogy igazán kiismerje magát, fejlődjön lelkileg, rájöjjön mi az amit igazán akar és mi fontos neki. Épp, hogy jónak tartom, ha valaki nem ugrik bele félig gyerekfejjel, kora huszonévesen a gyerekvállalásba - pont az ilyenek válnak el tömegesen 30 körül, mert akkorra nőnek fel, és rájönnek, hogy elrontották.

2015. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
lehet, hogy valaki késznek hiszi magát, de szerintem a férfiak 30fölött érnek be egy ilyen felelősség felvállalására, sőt inkább 35
2015. jún. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A férjem 31 évesen lett apa, én 24 voltam.
2015. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!