Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy férfi kb hány éves korára...

Egy férfi kb hány éves korára érik meg annyira, hogy magától mondja, hogy szeretne gyereket vállalni már?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A férjem már 20 évesen szeretett volna, de végül 23 évesen lett édesapa! :)
2012. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon sok mindentől függ, neveltetés, megélt helyzetek!25 körül szerintem, de vannak olyanok akik 30 évesen is csak 15 éves módjára viselkednek, gondolkodnak!
2012. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, érik-e magától?

Én még 30 évesen is fogadkoztam, hogy nekem ugyan nem....

(most négy van, de semmi nincs nagyobb öröm ennél, a rengeteg macera ellenére)

Szóval, férfiszemmel csak azt tanácsolom, hogy ne passzívan várd a nagy pillanatot.


Nem jó nagyon nyomulni, de azért legyen világos, hogy Te ezt szeretnéd (ha jól értem).

S még egy: a világ igazságtalan, a legkisebbik 50 éves koromban született, hát ugye ez a lehetőség nem adatott meg a nőknek.

2012. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!