Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha a férjetek rendszeresen hazudna pénzügyekben?

Figyelt kérdés
Eltitkolja a jövedelme egy részét. A rendes fizut együtt osztjuk be (ő fizetése, én gyedem, csp), a maszek munkáit nem mondja mindig el. Eléggé zsonglőrködöm, hogy mindenre jusson. Ha nyíltan rákérdezek, letagadja, hogy van pluszpénze.
2015. jún. 29. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehetséges, hogy azért titkolja el a + jövedelmet, mert téged szeretne meglepni egy utazással, vagy egy ajándékkal?
2015. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( pénteken kértem 300 ft-ot, hogy jön a futár a megrendelt gyerekruhákkal, tud-e adni aprót, mondta hogy már nincs pénze. Most megnéztem a táskáját, és ott van benne 9 ezer ft. Már régebben is hazudott ilyenekben, és nem tudom vele megbeszélni.
2015. jún. 29. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Vagy csak azért titkolja mert válásnál az a pénz nem játszana vagyonmegosztásnál.

Jó kérdés, hogy mit tudj csinálni. Talán egyetlen módszer, hogy nem zsonglőrködsz annyira, hanem megpróbálsz jobb kajákat venni. Ha elfogy a pénz akkor úgyis adni fog amikor is rákérdezhetsz miért titkolja.

2015. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tesz félre válás esetére, ha erre gondolsz, elkölti. És ha elfogy, sem ad. Teljesen kész vagyok, hogy ilyen :( azt se tudom, mondjam-e, hogy tudom hogy van pénze. Este mondta hogy hazajön ebédelni, mert már egy fillérje sincs. Még alszik.
2015. jún. 29. 08:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó, eddig bírtam, mikor felkelt, megkérdeztem, honnan van pénze. Mondta hogy majd elmondja... Szerintem megint kitalál vmit, amivel kibújik.
2015. jún. 29. 08:55
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Hát én elsőkörön nem szültem volna gyereket egy ilyen pasinak, mert gondolom a maszekolást nem az elmúlt 1-2 évben kezdte.


Egyébként leültetném megbeszélni vele, hogy vagy nyílt lapokkal játszunk vagy külön kassza, bár ez már nem házasság, de ha máshogy nem megy... Tehát a gyerek költségei felezésre kerülnek (a csp a "gyerek pénze"). A saját kajádat te fizeted, az ő kajáját ő fizeti és ha neki elfogy a pénze kajára akkor így járt.


Barátommal élek együtt, már most nyílt lapokkal játszunk, tudjuk egymás számlaegyenlegét pont azért, hogy tervezhessünk. Van "zsebpénze", mert szeret néha 1-1 csokit venni és elég stresszes a melója ahhoz, hogy egyáltalán meg se forduljon a fejemben, hogy sajnáljam tőle, de egyébként minden fillért beosztunk és tartjuk is hozzá magunkat. Ha túlóra pénzt kap vagy valami pénzbeli díjat (hónap dolgozója, stb.) a munkahelyén mindig boldogan újságolja, eszébe nem jutna eltitkolni, mert így annyival több a havi keret vagy ha jól gazdálkodtunk félre tudjuk rakni.

2015. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha egy férfinek van esze, akkor így csinálja, különben a nő elkölti minden pénzét.
2015. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most belegondolok: nálam számtalan esetben van olyan pénz, amivel nem én rendelkezem, tehát nem tekintem a sajátomnak. (Pl. munkahelyemen konkrét célra kapom, hogy vegyek belőle valamit számlára).
2015. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló: igen, elvileg mi is így csináljuk. Gyerek előtt kb külön kasszán voltunk, kiadásokat feleztük, maradékot együtt költöttük el. Most ugye kevesebb a maradék, kevesebb az én bevételem, ezért az van, hogy összetesszünk minden pénzt, kifizetünk mindent, és a maradékból mindenki "zsebpénzt" kap. Extrákat jellemzően megbeszéljük, mire menjen, és ezeknél fordul elő, hogy tart meg pluszban magának.


Amúgy azt mondta, hogy pénteken kapott vhonnan 10 ezer ft-ot, és el akart belőle vinni négyünket étterembe. Hát hiszem is, meg nem is, főleg nem is :( persze már sosem tudom meg, mi lett volna, ha nem kérdezek rá, honnan ez a pénz. Nagyon vacak, hogy nem tudok benne megbízni.

2015. jún. 29. 09:59
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Az enyém nagyobb dologban hazudott.Aláírt kezességet egy haverjának több millióról.A haver nem fizet.Itthon voltam,mikor a postás hozta a bírósági idézést.Így tudtam meg.

Azóta én is "hazudok", amikor csak tudok teszek félre egy kis pénzt titokban,ha úszik mindenünk a férjem felelőtlensége miatt, tudjak lépni a gyerekkel.

Nálunk nincs bizalom a részemről,sokat veszekszünk.

Próbáld vele megbeszélni,ha nem megy akkor: megszoksz vagy megszöksz :(

2015. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!