Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Egykor rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egykor rendszeresen hűtlenkedő pasi lehet egy másik kapcsolatban kitartóan hűséges?

Figyelt kérdés

Férjem az előző házasságában már szinte az elejétől fogva csajozott. Szerette a feleségét, de nem volt boldog a kapcsolatban, és mindig voltak női. 10 évig éltek így, akkor összejött velem, belém szeretett és elvált, azóta velem van. Az akkori szeretőjével is szakított. 12 éve vagyunk mi együtt. Sokszor mondta, hogy fárasztó volt a sok hazudozás a hűtlenkedései miatt, és hogy többet nem élne így, és élvezi, hogy mellettem nincs ilyesmire szüksége, meg hogy engem sosem csalna meg, mert a szexben én vagyok neki az etalon. Nem is merült fel sosem, hogy megcsal, nem utalt rá semmi jel. A kapcsolatunk idilli szerintem. Azt mondja, volt, hogy konkrét ajánlatot kapott a munkatársaitól, de sosem ment tovább a társalgás során egy bizonyos ponton, amin túl már veszélyes lehet a dolog. Ez konkrétan mit jelenthet? És néha eszembe jut, talán túl naiv vagyok? Mert alkalma lehetne rá bőven, sokszor órákig nem is tudom, hol van. Bár ha rákérdezek, mindig tud mit mondani, ami igaznak tűnik. Vagy dolga van, vagy a haverjaival jön össze. De meg tud így változni valaki? Anno az akkori felesége sem tudta, hogy nőzik mellette folyamatosan.

Túl kedves velem, szinte a tenyerén hord, mindent megteremt, amit a számon kiejtek, ez is néha gyanús. Sok pasi ezzel kompenzálja a hűtlenséget otthon. Boldog vagyok vele, de ott a kisördög, és ez megkeseríti a dolgokat. Emiatt szeretném tudni, hogy lehet -e okom gyanakodni. Legyetek szívesek ne ócsároljatok le, komoly dilemma ez nekem tényleg, és szeretnék leszámolni vele! Köszönöm előre is!


2013. júl. 17. 11:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
61%

Igen, lehet hûséges ha igaz szerelemmel szeret és boldog melletted.

Ezt tapasztalatból mondom.

2013. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
80%

1. Aki szereti a feleségét, az nem nőzik (és fordítva). Aki mégis ezt teszi, az nem szereti, csak azt állítja. A "maga módján" szereti: szereti, ha van otthon étel-ital, ki van szolgálva, várja a megszokott, szex is jut - de nem szerelmes távolról sem, sőt az őszinteségre és az önzetlenségre is képtelen (normális ember nem alázza meg így azt, akivel összekötötte az életét).


2. A személyedben talált egy jobb eltartóp*ncit, gondolom egyben fiatalabbat is, így elhagyta érted.


3. "Téged sosem csalna meg" - ugye tudod, hogy az előző asszonynak is ezt mondta 10 évig? Minden nőcske éppen focimeccs volt a kocsmában, buli a haverokkal vagy épp autókiállítás, és közben szentül állította gondolom, hogy sosem csalná meg, csak kell neki egy kis szabadság, szórakozás. Na, ugyanez megy a te hátad mögött is nyugi. Magad is írod, hogy órákig nem is tudod hol van. Ilyen egy normális kapcsolatban nincs - munka után ha 1-2 órát késik az ember, akkor nyilván értesíti a házastársát, mert ki ne aggódna (márhogy baja esett pl. autóbaleset vagy hasonlók), ha egyébként nincs megbeszélt program? Ha a párodnak derogál értesítenie, hogy órákig hol tartózkodik, később meg bedobja hogy a haverokkal sörözött, az elég gyanús, gondolom te is érzed.

2013. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
67%

Ez kétesélyes, van ilyen férfi a baráti körömben. Régen nagy csajozós volt, a mostani párjához évek óta hűséges. Az ebből a kapcsolatból származó gyerekeit felelősségteljesebben neveli, azt mondja, hogy az apaságra most érett meg. Már több mint éve ilyen, szóval nem átmenetinek tűnik, hogy lenyugodott.


Őszintén szólva az exbarátomat én is párszor megcsaltam, függetlenként is volt néhány érdekes kalandom, nem éltem apácaéletet. De most hűséges kis feleség vagyok, nem tervezem, hogy megcsalnám a párom, pedig pár hete adódott volna lehetőség következmények nélkül (csak izgalmas kis félrekufirc egy jó pasival), de kihagytam.

2013. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló, értem az érveidet, az egyes ponttal kifejezetten egyet értek!

Hogy órákig nem tudom, hol van, az nálunk úgy történik, hogy a munkabeosztásából adódóan vannak teljesen szabad reggelei és délelőttjei, ebben az időben én mindig a munkahelyemen vagyok. Eben az időben bárhol lehet, bár többnyire el szokta mondani a dolgait, hogy autót szerel, vagy átmegy egy haverjához. Igen, ebben az időpontban akár nőzhet is. Bár minden napirendjét a családhoz igazít, bármikor fel tudom hívni, nincsenek gyanús eltünedezések.

2013. júl. 17. 11:29
 5/53 anonim ***** válasza:
75%

"Boldog vagyok vele, de ott a kisördög, és ez megkeseríti a dolgokat."

-hááát.. önsorsrontónak lenni nem túl célszerű..

Ha boldog vagy, ha érzed szeretetét és figyelmét, minek kell gyanakodni, fantáziálni? Jó dolgodban nem tudod, mit csinálj. Vagy unalmadban. Ha jön a kisördög, hessegesd el, hogy múlandó a boldogságod úgy is, anélkül is.. megöregszünk, meghalunk egyszer...addig is becsüljük, akik velünk vannak, becsüljük, amink van, és próbáljunk értelmes tevékenységeket végezni, és annak, akinek kell segíteni.

-aa-

2013. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Mikor összejöttetek tudtad, hogy szerető vagy?
2013. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
85%

"Hogy órákig nem tudom, hol van, az nálunk úgy történik, hogy a munkabeosztásából adódóan vannak teljesen szabad reggelei és délelőttjei, ebben az időben én mindig a munkahelyemen vagyok. Eben az időben bárhol lehet, bár többnyire el szokta mondani a dolgait, hogy autót szerel, vagy átmegy egy haverjához. Igen, ebben az időpontban akár nőzhet is. "


Elvált édesanyám társat keres. Nem egy ilyen megkörnyékezte már, aki a munkarendjéből adódóan "bármikor szabaddá tudná magát tenni" és csak annyit kellene mondania a feleségnek, hogy épp autót szerel (mivel az munka közben úgysem tudja hívogatni). Undorító.

2013. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudok megváltozni. A feleségemet is megcsaltam, a mostani barátnőmet is. De ez nem azt jelenti, hogy ő nem változott meg. Ha szeret téged, minden rendben, nincsenek gyanús jelek akkor kár aggódnod.
2013. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
6-os, igen, tudtam. Ebben állapodtunk akkor meg, hogy csak randizgatunk kötöttségek nélkül. E azt jelentette, hogy minden másnap este találkoztunk, általában hajnalban ment csak haza.Már egy ideje nem aludtak együtt a volt asszonnyal, így neki csak 2 hónap után tűnt csak ez fel. Mi meg közben egymásba szerettünk.
2013. júl. 17. 11:46
 10/53 anonim ***** válasza:
63%
Honnan tudod, hogy nem aludtak együtt? Nem voltál ott.
2013. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!