Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem rendszeresen megaláz társaságban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Odahaza olyan, mint a kisangyal, de ismerősök előtt olyan megjegyzéseket tesz rólam, amik vagy nem igazak, vagy nem tartoznak senkire. Amikor kérdőre vonom, azt mondja, hogy csak viccelt. Ezerszer szóltam már, hogy fejezze be, de mindig újra megteszi.
2014. márc. 6. 07:10
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*társaságban
2014. márc. 6. 07:14
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Az a típus, aki szereti "lecsapni a magas labdát". Szeret viccelődni, de gondolom épp nem jut eszébe más, csak egy vicces megjegyzés, sztori rólad, de nem hiszem, hogy eszébe jut, hogy ez neked bántó lehet. Az egyik exemnél velem is előfordult, hogy elmeséltem egy vicces történetet róla, mindenki nevetett, és egyébként semmi kellemetlen dolog nem volt a történetben, de kiderült, hogy neki ez rosszul esett. Maga a tény, hogy vicc tárgya lett. Megértettem, bár olykor nehezemre esett hogy ne kontrázzak rá 1-1 történetre, hogy "az én párom is a múltkor.. stb." Én máshogy láttam mint ő, neki sértő volt. "Leszoktam" róla. Tehát beszéld meg vele, hogy ami szerinte nem bántó, az neked eshet rosszul, még ha ő vagy mások úgy látják, hogy nincsen benne semmi. Aztán vagy megérti, vagy nem.
2014. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

Az adott első beszólásnál állj fel és távozz. Egy-két ilyen után már érezni fogja, hogy nem a levegő beszélsz, hanem ténylegesen súlya van a tetteinek.


A kérés azért nem vezetett eredményre, mert ő is érezte, hogy nem gondolod igazán komolyan, nem kell következményekkel számolnia.

2014. márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit bunkó akkor a drága feleséged. Vannak ilyen emberek máshol kinyílik a csipája otthon meg meghúzza magát
2014. márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%

Direkt csinálja, és azért, hogy a társaságod elforduljon tőled, és megszűnjön.Tudatosan.


Régi trükk.

2014. márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%
Sunyi alattomos ember, azok csinálják így.
2014. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%
Az 5-ös válaszomnál a pontod, nézd meg mennyire nyomja rá a mínuszt.:D
2014. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
11%
Keverj le neki egy hatalmas sallert, amikor legközelebb ilyet csinál. Pár alkalom után megtanulja hol a helye.
2014. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer csináld te is vele ugyanezt. Lehetőleg valami nagyon kínosat. Például "képzeljétek, annyira menstruált hogy összevérezte az autó ülését, bakker olyan szaga volt, hogy majdnem elhánytam magam"


Aztán amikor elkezd vörösödni, talán felfogja, hogy miért nem tartod viccesnek, amikor ő aláz meg.

2014. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%

"Egyszer csináld te is vele ugyanezt. Lehetőleg valami nagyon kínosat."


Úristen, mi vagy te? Vmi lány? Sértődjünk vissza, tök jó lesz! (visszasértődtünk és tök jó lett.) A férfiak nem sértődnek meg, pláne nem a feleség poénján, rákontráznak és nevetnek.

2014. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!