Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki megcsalta a férjét, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a férjét, az miért tette? Mennyi ideje voltok házasok amikor megtörtént? Kiderült? Ha nem, a lelkiismereteddel el tudtál számolni?

Figyelt kérdés
Kérem, a kérdésre válaszoljon mindenki, nem érdekel egymás fikázása, és a sértegetés. Köszönöm.

2015. júl. 3. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Még csak eljegyzés volt, amikor megismertem valakit, aki nagy hatással volt rám. 3 hétig minden nap mondtam neki, hogy gond lesz, mert nem érzem eléggé szeretve magam, és jött valaki, aki viszont nagyon kimutatja az érzéseit. Akkor 4 éve voltunk együtt, és meglepett a reakciója, mert konkrétan nem érdekelte, sőt, le se tojta, miről beszélek. Nem zavarták a hosszú telefonbeszélgetések sem, az sem, hogy találkoztam és sétáltam a másik féllel. Előre szóltam neki, hogy szerintem bajban leszünk, mert nagyon megtetszett a másik és kértem, hogy értékeljük át a kapcsolatunkat, mert úgy érzem, bennem kezd valami átalakulni. Épp mosogatott, és csak annyit mondott, az sem érdekli, ha nem jövök haza egy este. Akkor nagyon ideges lettem, hogy mit könyörgök én neki, és aznap este nem mentem haza. Megcsaltam. Reggel 8 körül értem haza, és akkor sem érdekelte. Annyit kérdezett, hogy lefeküdtél vele? Mondtam, hogy igen. Ő meg ment dolgozni. Aztán hetekig lelkifurdalásom volt, minden áron meg akartam menteni a kapcsolatunkat ennyi idő után. Végül valahogy megbeszéltük, még egy évet voltunk együtt, akkor már házasságban, aztán végül ő csalt meg, és elváltunk. Az egész nem ért semmit. Csak ki kellett volna tudni mondani.
2015. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szigorú elveim vannak erre.


Ha megkívánnék egy másik férfit úgy igazán (és egyértelmű hogy lenne is esély vele lenni), akkor elhagynám a mindenkori párom mindenképpen. Meg nem csalnám.

2015. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

#2

Velem pont ezt tette a feleségem. Nem csalt meg még ki nem mondtuk a szakítást (a válás ugye hosszabb).

38F

2015. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos... Mi nem vagyunk házasok... Valószínű nem is leszünk. 2 éve együtt, 1,5 éve együtt élünk. 10 hónappal ezelőtt megcsaltam 1x, mert linkeskedett, nem dolgozott, alig tudtuk fizetni az albérletet, összetörte a 7 éves kocsiját. Egy csődtömeget kezdtem el benne látni, aki nem lesz képes arra, hogy családfő legyen, hátteret, biztonságot teremtsen. Ja és egy fontos tényező, hogy kb heti 1 szex van, az is unalmas lapos...

Jött valaki, aki vele egykorú, összehozott már magának egy hátteret, magabiztos, vonzó, jóképű... mi kell még... 400 km-t utazott értem, hogy egy pár órát együtt töltsünk, mert többre nem volt lehetőség, ez is imponált. A srácnak végül is lejárt a szabadsága, visszament külföldre, nem találkoztunk többet.

Páromnak lett melója, viszonylag jól keres, de nagyobb előrelépést nem tettünk. A kapcsolatunk kicsit fásult lett, sok veszekedést megsínylette, de még együtt vagyunk. Szerelmes nem vagyok, szerintem már ő sem annyira.

Augusztus elején a srác megint itthon volt, megint eljött hozzám... Az elején vonakodtam, nem akartam annyira találkozni, mert tudtam, hogy komoly úgysem lesz belőle. Aztán úgy voltam vele, hogy miért ne...

Szóval 2x csaltam meg,mindkétszer ugyanazzal.

A kapcsolatunk vegetál, valószínű nem leszünk örökre együtt. A szexuális életünk ugyanúgy lapos, kevés és unalmas. (Én 25, Ő 32)

2015. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!