Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők miért szakítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szakítanak a férfiakkal? Mondanátok okokat amiért megtörtént?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 21:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha belekényelmesedett a kapcsolatba, ha csak önmagára figyelt, vagy ha egyszerűen kiderült, hogy nem illünk össze.
2015. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

A nők is ugyanúgy szakítanak a férfiakkal, csak lehet, hogy te még nem találkoztál ilyennel.

Én már szakítottam sráccal neten keresztül. (Tudom, nem a leghumánusabban tettem.)

2015. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Pl. távolság miatt.
2015. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

2-es vagyok:


Bocsi, rosszul értelmeztem a kérdésed.

Íme a jó válaszom: bunkóság, egoizmus, nem törődik a nővel a pasi, megcsalás, tiszteletlenség, kihűl a kapcsolat, távolság, féltékenység..

2015. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
más az amiért a nők és más az amiért a férfiak szakítanak jellemzően?
2015. jún. 28. 21:34
 6/25 anonim ***** válasza:
Megcsalás
2015. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kb ugyanazokért a dolgokért szakítanak emberek egymással, nem hiszem, hogy nagyon változna a dolog nemenként. Nyilván olyan mértékben, hogy egyik a szopás, másik a nyalás hiánya miatt dobja az aktuális párját, különbözhet, de egyébként...


Én szakítottam már azért, mert nem illettünk össze, mert nem éreztem, hogy haladna valamerre a kapcsolat, mert már kihűlt az egész, csak a megszokás tartott minket össze, nem voltam szerelmes, mert találtam mást, mert messze voltunk, mert megcsalt, satöbbi. Szerintem hasonló okokból szakítanak a pasik is, ez inkább a kapcsolat és emberek jellegétől függ, nem a nemétől.

2015. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
Például ha a férfi megbukik a nô shit-tesztein.
2015. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
nő shit - teszt? Az mi az?
2015. jún. 28. 22:12
 10/25 anonim ***** válasza:

0.

megijedtem, hogy komolyabbá válik 15 voltam, ő 20


1.

megtetszett más, tehát nem volt komoly érzelem a másik iránt

2.

rájöttem a távkapcsolat nem nekem való


3 megcsalt


4

ráébredtem, hogy bármennyire szeretem a személyiségünk annyira nem illi össze, hogy hosszabbtávon nagy bajok lettek vona..

2015. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!