Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú már kétszer össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú már kétszer össze akart jönni velem, de mire megtörtént volna, mindig eltűnt szó nélkül, akkor biztos azért gondolta meg magát, mert nem voltam neki elég szép/jó, nem?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert valaki mást szeretne és te csak ló helyett szamár vagy neki és vagy vacicál, hogy most akkor akarjon-e veled bármit is kezdeni, vagy amikor már lépne, olyankor a másikkal előrelépés van és ezért hagyja a francba, hogy veled próbálkozzon.
2015. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 omba ***** válasza:
67%
vayi félénk, béna...
2015. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy más kéne neki. Már hosszú ideje egyedül van, viszont a barátaival sok időt tölt.
2015. máj. 22. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy mert nem adtál semmilyen pozitív visszajelzést, ezért úgy látta, hogy nincs esélye.
2015. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor viszont simán csak tutyimutyi, bizonytalan. De nem ismerem az ilyen helyzeteket. Nem volt sok párom életemben, mert a vőlegényemmel nagyon fiatalon jöttem össze, de nála is és előtte is minden kezdődő párkapcsolatomban a flörtölés alatt egyértelmű jelét adtam annak, hogy vevő vagyok a dologra, így nem volt nálam soha ilyen galambtánc... nem durr belebumm elven működök, de szrozni se szoktam sokat, ha valakitől akarok valamit. Értem ez alatt a barátságokat is.
2015. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!