Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet a ksh statisztika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a ksh statisztika szerint több nő házas, mint férfi, ha egy nőre egy férfinak kell jutnia?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 4. 22:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ehhez vagy sokkal több férfinak kellene lennie (ami a statisztika szerint fordítva van), vagy pedig a nők egy részének külföldre kellene házasodnia. Egyéb ötletek.
2015. júl. 4. 22:52
 2/11 A kérdező kommentje:
?
2015. júl. 4. 22:52
 3/11 Interferencia ***** válasza:
100%
Tudod te, hogy mit jelentenek a nőtlen és hajadon szavaink? :D
2015. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem ugyanannyi nő él, mint férfi. Ez a grafikon meg nem a házasokat mutatja. Ha feltételezzük, hogy ugyanannyi férfi és nő házas, és hozzáadjuk ezt a grafikont, akkor nekem ez csak azt jelenti, hogy fiatalabb korban több férfi él, mint nő, és idősebb korra nagyjából kiegyenlítődik ez a szám, mert a statisztika feltételezi, hogy a férfiak hamarabb halnak meg.
2015. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló világított rá a figyelmetlenségemre. A statisztika úgy jön ki, hogy kevés férfi sokszor házasodik, míg sokan meg egyszer sem. Vagyis kevés férfi több nőt vesz el egymás után.
2015. júl. 4. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, a pasik könnyebben lépnek tovább, általában nem rájuk marad a gyerek.
2015. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tenni sem tudnának ellene. A bíró szinte mindig a nőnek ítél mindent. Ezért van négyszer annyi férfi hajléktalan, mint női.
2015. júl. 4. 23:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt szinglikről van szó, nem házasokról.
2015. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, a franc tudja, azért nem mindet sajnálom, de gyerekkel nehezebb ismerkedni, és nem csak azért, mert vannak pasik, akik a hátuk közepére se kívánnak egy vagy több porontyot, de a gyerkőcöt azért el kell látni, így egy kisgyerekes egyedülálló anyukának az ismerkedésre szánható ideje is kevesebb, mint egy elvált apukának, akinek csak láthatása van. :-)

Én nem vagyok érintett, de van ilyen rokonom.

2015. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

fő kérdés: nem-magyar állampolgárságúak nincsenek benne a ksh statisztikáiban, azaz ha egy magyar nő Magyarországon egy angol pasival házasodik, akkor csak a nő kerül be az itteni statisztikába.


egyébként meg: már elmondták, a hajadon és a házas két külön fogalom, és ahogy láttam, és abba is gondolj bele, hogy sok nő idősebb (akár csak 5 évvel, máris másik korosztályként van jelölve) férfival lép kapcsolatba, ami ilyen szempontból ezt a grafikont kicsit torzíthatja (aki nő a 25-29 korosztályban van, lehet, hogy éppen a 30-34 korosztályba tartozó férfi felesége- mint pl én).

2015. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!