Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » MIt tegyek? Azt érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becykeee kérdése:

MIt tegyek? Azt érzem hogy nyolc év után újra remeg a testem ha épp beszélünk vagy ha csak eszembe jut, Miért? Amikor én kicsit kinyitom magam neki hogy ez tetszik, jól esik, ő csak nevet, vagy kétértelmű a reakciója, Miért?

Figyelt kérdés
Nekem nyolc éves kapcsolatom van és öt éve vagyok férjnék, én 24/l a párom 26,ez idő alatt rengeteg mindenen mentünk keresztül jó rossz de ebből több jutott, amikor megismretem a párom akkor jött ki a drogból, piába menekült ebben nagy segítség voltam mert mai napig nem fogyaszt semmiféle alkoholt, aztán voltak félre lépesek de mindig vissza találtunk egymáshoz, a lényeg a drog fogyasztása olyan dolgokat hozzott elő nála, mint pl remegés emberektől való félem szívverés stb, ezzek persze gyógyszerek hatásara javult, de most jelen helyzetben tevéseszmekel küzd /ünk egy éve, lényegében ezt a nyolc évet totálisan végig kínlódtam, mert volt bennem hit hogy majd jobb is lesz, "imádkoztam sokat" ő szeret engem de inkább birtokol, nincs ideje rám mert a gondolatait a képzetek teszik ki, ami valósággal engem lehúznak és sírok,amikor attól azt hallom hogy fejbe kéne magát lőnie napi szinten egy éve ez megy és az elmúlt években is voltak problémák, nyilván aki ért ehhez az tudja hosszú folyamat amiről írok, lényegében megragadtam teljesen nem tudok dolgozni mert akkor elveszíthet engem, bla bla...ezt azért írtam le hogy értsétek a kérdésem amire mindjárt kitérek. Gondoltam terápia ként arra hogy menjünk lazán dolgozni ez gyümölcs szedés természetben kevés ember itt ott,mivel az embereket sem viseli el, és jó hatással van rá igaz hogy csak 6 nap volt eddig.A lényeg én itt megismertem egy rakodó sráct, akivel sokat beszélgetünk fb-on, eleinte csak a munka miatt, aztán valamiért megtetszett a szeme, és azt érzékeltem hogy nem mer rám nézni ne hogy elárulja magát, ez igy ment is 2 hétig, aztán én egy más profilról írtam neki, érdekelt ki ő, és mivel lekezelt így feltártam ki vagyok, és ez után 2 napig semmi, ugyan úgy meló miatt kellet neki írnom, és e levelezés közben meg kérdezte tetszek e neki, mondtam nem csak ment a mellé beszélés kb 5 percig csak hogy félre ne értük egymást, aztán megírta hogy aranyos vagyok, szép is, tetszem is neki, csak nem akar be kavarni, rosszul éreztem magam de közben nagyon jól esett és e pontnál kicsit komolyabban irkáltunk, tetszünk egymásnak azt érzem, de félek is nyolc éves kapcsolat és nem az elvesztés hanem hogy más kiadni magam újabb sérelmek, tegnap is irtunk ő szabad én nem, és nem akarom hogy sérüljön bárki is , megkérdeztem hagyjuk vagy mi legyen, azt írta tanácstalan, meglátjuk, erre 3 órára egy nem fogadott hivás csak pár másodpercet tudtunk beszélni.
2015. júl. 8. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán olvastam végig, csak nagyjából átfutottam ne haragudj. Annyit fűznék hozzá, hogy nem azért születtünk, hogy valaki mást pátyolgassunk ennyi ideig. Mindenkinek vannak saját útjai is...szerintem ez már nagyon hosszú idő. Nem változik, látod. :)

A lehetőségek pedig nem fognak folyamatosan kopogtatni az ajtódon...vagy élsz velük, vagy nem. Én ha tehetném azonnal kiszállnék ebből a körből. De lehet az tenne jót, ha egyedül maradnál kis ideig. Csak akkor meg visszarohannál a romlott 8éves idegörlő kapcsolatodba. Ne tedd tönkre magad kérlek... :/

2015. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A párja legyél, ne az ápolója. Szeretetből maradj mellette, ne sajnálatból. Jól írja az első, nem tanácsos egyből egy új kapcsolatba ugrani. A legrosszabb, ha folytatod ezt a "titkost viszonyt", ez senkivel sem fer. Ha kilépsz a 8 éves kapcsolatodból, akár az említettel, akár mással, sokáig ismerkedj, ne költözz össze hamar senkivel, és közben légy nyitott(nem megcsalás) más és magad megismerésére is. Ne sürgess semmit. Így kevesebbet sérülhetsz.
2015. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!