Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ez tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez tulajdonképpen mi? - Többi lent -

Figyelt kérdés

Bocsi kicsit hosszú lesz.


Van egy srác aki egy ideje tetszik. Régen sokat nézett rám de ezzel akkor még nem foglalkoztam. Most összehaverkodtam egyik barátjával. (Persze nem tudtam, hogy jóban vannak). Kicsit feltűnően kedves volt, de ez csak később tűnt fel. Aztán mikor bementem próbára a srác egy másik haverja is tök kerek szemekkel nézett rám. Kicsit meglepődtem.

Majd este együtt találtam meg őket. Beszélgettünk egy keveset, és a kiszemeltem megkérdezte, hogy valamikor találkozunk-e mert megtanítana pár hangszeres trükkre.(Erről korábban már esett szó, de nem gondoltam, hogy komolyan is gondolja). Majd a haverja huhogott mint valami bagoly. Azzal a tipikus "na mi ez, randi?" hanglejtéssel.Majd elment minket meg egyedül hagyott.

Múlt héten a sráccal összefutottunk, de egyik régi osztálytársával volt szóval nem akartam zavarni. Felhúzta a szemöldökét, ahogy észrevettem kitágult a pupillája és mosolygott, majd köszönt. Egyik közös haverom szerint simán össze jönne velem, de nem tudom. Azelőtt meg a haverjaival volt.Én jöttem az utcán, és egy csomószor rám nézett.


Van egy csomó lány barátja meg miegymás. Nagyon jófej gyerek, szóval lehet, hogy csak simán kedves?

Vagy akar valamit vagy csak simán unatkozik?


2 év van köztünk. 14l, 16f



2013. ápr. 27. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem nem a furulyázásra akar majd megtanítani...
2013. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
haha, nem
2013. ápr. 27. 14:03
 3/3 anonim válasza:

Beszélgess vele,találkozgass vele,érdeklődj iránta:)

Haverkodjatok,barátkozzatok és akkor majd kiderül.

Csak óvatosan ;)

2013. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!