Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 14 évvel idősebb nővel működne a kapcsolat? Tetszik nekem. Több hónapja levelezünk. Ő a korkülönbségre hivatkozva hárít. Néha tesz kétértelmű megjegyzéseket azért.

Figyelt kérdés

Például nem kerestem ezért Ő sem, pedig el akart hívni ide meg oda.

Vagy ilyen:

Majd akkor fog szólni ha sokkot kap.

Elég hülyének érzem magamat. Gondolom nem akar semmit csak szivat?



2013. jan. 15. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szex működne, de másban nem hinném. de kivételek mindig vannak
2013. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
persze
2013. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az 32 lenne úgyhogy még simán kivitelezhető.
2013. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hosszútávon nem. Csak esetleg a ketyegés erejeéig, mindkét fél kíváncsisága okán.
2013. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Aha értem
2013. jan. 15. 23:17
 6/22 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nekem nem menne, az biztos, még futó kapcsolatnak sem. De érdekes, hogy mostanság a 10+ évvel fiatalabbak buknak rám, hihetetlen. Mi ez, valami trend mostanában? :-O
2013. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem és mégegyszer nem. Én már nem az a kimondottan nagyon fiatal vagyok. 30+

Teljesen belezúgtam, Ő hárít, de kétértelmű megjegyzések is vannak. Nem viccnek szántam a kérdést.

Nőként gondolom neki kellemetlen az ilyen fiatal közeledés?

2013. jan. 15. 23:27
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból kérdeztem, elnézést, ha félreérthető volt! De mostanság tényleg mintha megváltoztak volna a 20-as, 30-as pasik.


Egyébként van egy barátnőm, neki kifejezetten a nálánál fiatalabb pasik jönnek be, én viszont el sem tudom képzelni az ilyet. Szóval ízlések és pofonok, elvileg működhet, ha mindkét félnek bejön ez a felállás. Ha akár az egyiknek is nem, akkor nem erőltetném.

2013. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen. Én ebben a cipőben vagyok. Hát én annyival vagyok idősebb. Kicsit fura a leírás, mert ez a helyzet pont ami le van írva. Én nem szívatom, csak gondolkodom . Tény a fiatalabb srácokat jobban szeretem. Ez nem mostanság, már 19 éves korom óta van így.
2013. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hááát azért az már sok szerintem. 1-2 év ide-oda nem számitana, de az már túl sok szerintem. 10 év múlva ő már 60 éves lesz lassan, te meg erejed teljében lévő negyvenes. Biztos az kellene? Ő is érzi szerintem, hogy fura a dolog ezért is próbál háritani
2013. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!