Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rendben van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van, hogy férjek és feleségek anyának-apának hívják egymást?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Ezen már én is gondolkoztam. Szerintem kicsit egészségtelen...
2015. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát én sok ilyen párt ismerek akik így hívják egymást de ez általában 40 felettieknél fordul elő.
2015. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
igen..szuleim is igy hivjak egymast de ez szokas kerdese.engem nem zavar
2015. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
A nagyimék Papának és Mamának szólítják egymást,szerintem rendben:)
2015. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha van gyerek, és az ő jelenlétében szólítják így egymást, akkor szerintem ezzel nincs semmi gond.Mi is így hívjuk olyankor egymást.

De azt nem tudom elképzelni, hogy pl. szex közben apának hívjam a férjemet...

2015. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Mi is így szólítjuk egymást. Fel nem foghatom, mi ezzel a gond.
2015. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
50-en felűl igen,az alat ciki.
2015. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszik. Tesómék is gy szólítják egymást, mikor mondja tesóm, hogy anya, mindig azt hiszem a mi anyánknak szól...Peidg a gyerekük már 7 éves, szóval nem mondhatják, hogy a gyerek miatt.

Ismerek olyan párt is, akik már akkor is így szólították egymást, mikor még nem is voltak gyerekeik. Na ez aztán gáz!

2015. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem se normális. Sose tetszett ez a becézgetés, aztán egyszer olvastam róla egy írást, nem tudom már szó szerint idézni, a lényege annyi, hogy pélául ha a férj anyának hívja a feleségét, azzal konkrétan kifejezi, hogy nem nőként tekint rá, hanem a gyermekei anyjaként. És fordítva.
2015. máj. 22. 17:43
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"a lényege annyi, hogy pélául ha a férj anyának hívja a feleségét, azzal konkrétan kifejezi, hogy nem nőként tekint rá, hanem a gyermekei anyjaként"


Ha még csak a gyermekei anyjaként, ami igaz is. De általában ilyenkor a partnerrel a saját szülőjét pótolja, a gond az, hogy nem felnőtt-felnőtt kapcsolatot ápolnak, hanem gyerek-felnőttet, ha meg mindkét fél anyának/apának szólítja a párját, akkor ez feltehetően ide-oda ingadozik, mindketten a szüleiket látják a másikban, és nem kezelik magukat felnőttként (és probléma esetén egymásra hárítják a felelősséget).

Persze nem jelenti azt, hogy ez mindenkire vonatkozik, aki anyának-apának hívja a párját, az csupán egy tünet, a gond, ami mögötte van.

2015. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!