Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalásról akarnátok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásról akarnátok-e tudni feleségek? (Hosszú)

Figyelt kérdés

A törtenetem szokvanyos. Boldogtalan es teljesen zsakutcaba jutott hazassagban eltem. Melyponton voltam minden teren es akkor jott egy ferfi. Nos volt. Egymasba gabalyodtunk (sokaig nem volt szex) vegul mar kozos gyereket terveztunk. Sajnos a vegen hatalmas faziskesessel megtortent az ami meg szokott tortenni: en beadtam a valast, elkoltoztem stb. es erre ferfi otthon csak annyit jelentett be, hogy nem tudja mit akar talan eljonne. A parja pedig ravette maradjon inkabb. Nagyon nem erzem fairnek az egészet, mert mindketten hasonlo szituaciobol i dultunk, en szerettem es o is. Amikor meg konkret lepesekre kerult sor, akkor ő nagyon konnyeden visszatancolt. Nekem azt mondta eszervek alapjan hozott dontest, ujra bele akar szeretni a felesegebe es az a fontos hogy otthon ne csinaljon kart. Az ami velem volt es tortent es aminek o szerves resze volt az csak egy szeretoi jogviszony mit vagyok ugy oda most.

Kertem legalabb azt mondja el akkor otthon, hogy voltam neki en es mi az igazsag, legalabb vallalja, hogy szeretett vagy ha nem akkor mondja hogy egy kis fellangolas volt. De nem akar folosleges szenvedest okozni a felesegenek, hanem o most meg akar valtozni es uj eletet kezdeni.

Iszonyat merges vagyok es elkeseredett. Tobb evig volt tobb hosszu viszonya is es most jutott el addig, hogy ja megis jo nekem a hazassagom es eletemben eloszor kommunikalom, hogy baj van.

Elhataroztam, ha annyira fontos neki most hirtelen a hazassaga (miutan vegigsegitette az enyem kivegzeset es hitegetett), akkor megirom a felesegenek, hogy miota is tart a kis fellangolas es milyen jo, hogy nem lettem varandos pedig a ferje azt akarta. Szerintem innen lehet jol ujraalapozni egy hazassagot es nem onnan, hogy evekig gorgegetett hazudozasok utan hat igen dragam eltavolodtunk egymastol es most jo lenne megvaltoztatni mindent.



2015. jún. 9. 10:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
Látom nincs az a mélység, ahova ne akarnál lecsúszni.
2015. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%

Becstelen voltál egy másik nővel szemben, és az élettől visszakaptad a becstelenségedet. Ennyi a történet. Viseld.

Ha nem lettél volna becstelen nem lennél most ebben a szituban.

2015. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%

+Ha igaz lenne a gyerekakarása +pedig téged szeretett volna a fazon akkor ott lett volna melletted mint a cövek.El sem lehetne mellőled mozdítani. Gondolom a nej-re próbáltál "ráhatni már nem egyszer" ilyen stílusú ember mint te az mindig meglépi, gondolom a nejt ott sároztad, ahol és akinek csak tudtad (mert amire készülsz lépésed, az ezt is magában tartja-bár nem leszel vele ó szerencsés, mert több mint valószinű, hogy az asszonynak több esze van annál, mint hogy érdekelje bármi is amit mondani szándékozol).


Ez meg jó ha felvésed magadnak.

2015. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
64%

Aha, ezt csakis azért teszed, hogy rendbe hozd a házasságát, segíts nekik új alapokról kezdeni.

Most kit is nézel hülyének?

Már így is eléggé megkavartátok egymás életét, ne kavard tovább a szart.

Az igaz, hogy ebben a helyzetben, az lenne a legtisztességesebb (ha egyáltalán beszélhetünk tisztességről) hogy a férfi elmond mindent, de ez már nem a te dolgod.

Attól, hogy a szeretője voltál, nem lettél az anyukája sem az exednek, sem a feleségének és ők sem gyerekek, hogy neked kellene élned helyettük az életüket.

2015. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
56%
Most is az általad "hőn" szeretett pasit próbálod sározni és nyiltan teríteni róla, magadat meg az "ártatlan" áldozat szerepébe teszed. Hát ez is sok sok mindent elárul a "nagy" szerelmedről, talán nem véletlen hogy hosszútávon a pasi nem kért belőle, mert valószínűleg rájött hogy ki s mi vagy valójában:)
2015. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Soha nem saroztam a feleseget. Sőt. De igaz, ha minden annyira igaz, akkor itt lett volna. Tehat akkor ha ferjezett no megcsalast kovet el es utana kiszall a bulibol akkor is minden az o hibaja. A nos ferfi meg menjen nyugidtan haza es a felesege tisztesseget orizgesse, mert ez igy van rendjen. Ertem.
2015. jún. 9. 10:55
 7/39 anonim ***** válasza:
88%

Én nem értem miért mindenki csak a kérdezőt bántja! Hol a pasi felelőssége? Ő talán ártatlanabb a dologban mint a kérdező? Nem hinném,sőt hitegette,így a szememben csak rosszabb!

Kedves kérdező! Én nem mondom,hogy erkölcsileg nem kifogásolható amit tettél,de a helyedben én is ugyan ezt tenném, borítanám a bilit,és meglátjuk onnan helyre tudja-e hozni a házasságát. Egyébként szerintem ebben a tegyük helyre a házasságunkat dologban nincs igazi szándék a részéről. Egyszerűen megijedt,hogy azt látta Te elváltál,hogy Te ezt komolyan gondolnád vele ő viszont túl gyáva volt ahhoz,hogy változtasson!

2015. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
52%

*Soha nem saroztam a feleseget. Sőt.


Látjuk, ahogy a pasiról nyilatkozol:D


*A nos ferfi meg menjen nyugidtan haza


Pontosan, főleg ha a feleség simán átlátott a műsorodon és pontosan tisztában volt azzal hogy ki s mi vagy, és milyen ember:) Csak nem képzeled, hogy bárki is a családját tálcán nyujtja át egy ilyennek? aki most is bemutatja, hogy emberileg hol áll, és hogy próbálja a másik embert a sárbanyomni,oda ahol ő van:D


Elszámítottad magad kedves, mert lebecsülted azt akivel szemben álltál:)

Tanulj meg egyedül élni, és nem nős emberekkel kezdeni, hogy azok érted boritsanak:)

2015. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom hány éves a kérdező, de amit leírtál mindennapos dolog a világban, csak veled eddig nem történt még meg. A végkimenetel hogy tudniillik elválik-e a férj(feleség) vagy sem ez mindig 50-50%, hogy mi dönt azt csak a jóisten tudná megmondani.


Egy dologban biztos lehetsz, ha visszamegy a feleséghez idővel újra szerető után néz, aki nem biztos hogy te leszel és még valamiben, aki így vált társat az a következő feleséget(férjet) is csalni fogja.

2015. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
36%

7 Nem a pasi irt ki egy ilyen kérdést, és nem a pasi volt az aki a másik ember kapcsolatát-a dögöljön meg a szomszéd tehene is, ha már az enyém megdöglött-próbálja nullázni.

És ha a pasiról egy ilyen kérdést kiirt, vajon hány kérdéskét is irt már a nejről ki, hogy a pasit előtte buktassa, főleg ha tudta, hogy esetleg az asszony is itt irogat? :D


A család kincs, a jó család (függetlenül attól hogy egy ilyen kérdezős szerepben tetszelgő ember mit gondol)még nagyobb kincs. Azt az emberek nagyon nagy része nem dobja el, bizony.

2015. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!