Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig lehet bírni a magányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni a magányt egy házasságban?

Figyelt kérdés

A férjemmel alig kommunikálunk,7 éves házasok vagyunk.Már a gyes utolsó évében majd megőrültem a magánytól,kicsit jobb lett,mikor visszamentem dolgozni.De már rettegek a hétvégéktől.Ő számítógépezik szinte egész nap.Ha csinálnám a házimunkát,megkérem,hogy játsszon addig a gyerekkel,a kezébe nyomja a tabletet.Ha nagy nehezen ráveszem egy közös sétára,akkor is csak hallagatunk,jön szenvedve mellettünk.Hiába próbálok beszélgetést kezdeményezni,elintéz 1-2 szóval.Már barátaink sincsenek.

Azt mondta egyszer,ő egy unalmas ember,és amúgy sem tudja,hogy miről lehetne ennyi év után beszélgetni.Én nem ebben nőttem fel, a szüleim mai napig sokat beszélgetnek,én is igényelném legalább a napi történések elmesélését egymásnak.


2015. júl. 19. 19:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

utolsó :(


igen, ez a legveszélyesebb szerintem egy ilyen érzelmileg megterhelő kapcsolatban. egy ideig bírod, aztán egy idő után minden mindegy lesz, az is, hogy élsz e vagy sem :(

2015. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Fish1 ***** válasza:

A veszekedés biztos, hogy nem vezet jóra.

Az, hogy számítógépezik és minden mással elfoglalja magát, csak ne kelljen beszélgetnie vagy a gyerekkel foglalkozni, egyértelműen jelzi, hogy menekül valami elől.


Szerintem nem sok értelme van küszködni mellette.

Nyugodt hangnemben beszélj vele erről. De ne úgy, hogy hibáztatod, hanem úgy, hogy neked ez és ez rosszul esik. És mit tudnátok tenni, hogy jobb legyen? Szerinted mik azok a dolgok, amik miatt elzárkózik tőled, mi az ami idegesíti a tulajdonságaid közül?

2015. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

10-es nagyon sajnálom :(

Már próbáltam vele erről többször beszélgetni.Aztán az a vége,hogy én felhúzom magam.A válaszai repertoárja:1.szeress úgy,ahogy vagyok.2.Nem tudod elfogadni magad,azért akarsz velem lenni.(ezt őszintén szólva nem is értem)3.Nekem jó így.

Akkor mit tegyek még?

2015. júl. 19. 21:10
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Valaha is mondtad neki, hogy elhagyod ,ha nem változik? Ha igen, akkor már nem lesz sok foganatja, ha viszont még nem, akkor esetleg próbálkozz egy sokkterápiával. Hátha észbe kap.
2015. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már mondtam.Akkor volt ígéret,de változás nem.Aztán mondtam még egyszer,szerintem nem is vette akkor már komolyan.De ha elhagyom,akkor már nincs visszaút.Ijesztgetni nem akarom,hogy elköltözök,aztán majd újra együtt.
2015. júl. 19. 22:05
 16/19 omba ***** válasza:
37%

Én is a válást mondanám, tönkremész, a gyereknek is a legszarabb példa ez.

Nekem is van pár.. ha a feleséggel rossz is volta a helyzet de hát a gyerekkel????

Vagy keress valami rendes szeretőt, aki nem szexpartner, hanem valami komolyabb.

(Ne furdaljon a lelkiismeret,a férjed már kilépett a házasságból, csak ilyen lapos, sunyi módodn)

2015. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a helyzet,lépni nem tudok,barátnőm nincs.megőrülök,mert anyuék nálunk is 43 év után beszélgetnek,együtt csinálnak dolgokat.mi meg nem beszélünk,mert mit érdekel negem,hogy mit csinál és hát őt sem érdekli,hogy a hülye munkahelyemen a tyúkólban mi történt.a gyerekkel kapcsolatos dolgok sem érdeklik.semmi.inkább csak akkor jön haza,mikor már valószínűleg lefekszünk és alszunk.
2015. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Még egy pokoli hétvége.Kb. 1 mondatot váltottunk.Csak sírok.Nem vagyok már önmagam...Egy megkeseredett senki vagyok :( Egy szerencsétlen,ahogy tegnap mondta,mikor este elsírtam magam :(
2015. aug. 9. 13:19
 19/19 anonim ***** válasza:

ne sajnald magadat az nem segit

A leegjobb lenne ha keresnel hetvegere egy jo kis programot amit kozosen lehet csinalni kozos hobby pl kirandulas var rom kereses mit tudom en

Gyereket nagymamahoz es menjetek

ki kell mozdulni kozossen

talan kereshetsz egy kozosseget is pl gyulekezet babaclub stb ott kellemesen telik az ido

2015. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!