Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhidegülés a férj részéről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegülés a férj részéről a gyerek születése után?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett a gyerekünk, a férjem csakis apává változott. Imádja a gyerekét, jó apa, sokat foglalkozik vele, szülőként jól is működünk együtt a férjemmel, de egyre jobban frusztrál, hogy csak anya vagyok a számára is. Amikor este elalszik a gyerek, megpróbálok gyerekmentes témákról beszélgetni vele, odabújni, kezdeményezni, hogy nézzünk pl. filmet, elcsábítani... Sikertelenül. Nem fáradt, nem dolgozik egész nap, azt is úgy, hogy vezetőként dolgoztat másokat, úgyhogy ez nem lehet kifogás. (És biztosan tudom, hogy nincs szeretője, mielőtt bárki erre tippelne) Amikor konkrétan rákérdeztem, hogy mi a baja, csak annyit mondott, hogy szeret, de nem vágyik az intimitásra és kész. És ez így megy 1,5 éve. Pedig igyekszek csinos lenni, nem hanyagolom el magam, teszek az alakomért, egy fölösleges dekagramm sem maradt rajtam közvetlenül szülés után sem, a hajamat is megnövesztettem a kedvéért, próblok nem csak a gyerekről beszélgetni vele (miközben (Miközben ő persze tokát és pocakot növesztett. Merthogy szimpátiaterhesség vagy mi a szösz történt vele)

Aki volt hasonló helyzetben, hogyan lábalt ki belőle? Minden tanácsot szívesen fogadok.



2015. júl. 23. 12:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, hogy mikent gondoltad magad kivulrol, de a terhesseg es az ezzel jaro dolgok nem tul csabitoak, lehet kicsit besokalt a terhessegi mizeriatol.
2015. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen terhességi mizériám :) Szép, könnyed terhességem volt. A férjem is élvezte azt az időszakot. És azóta is azért eltelt pár hónap, mindez a gyerek születése után kezdődött. Lehet, hogy az apaság a férfiakban is hormonváltozást okoz?
2015. júl. 23. 12:55
 3/22 anonim ***** válasza:
Ott volt melletted a szülésnél?
2015. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem. Nem volt ott. Felénk ez nem is szokás, hogy ott legyenek az apák a szülésnél (de amúgy meg millió férj van ott a szülésnél, mégis tudnak továbbra is férfi és nőként működni)
2015. júl. 23. 13:05
 5/22 anonim ***** válasza:

Korábban, a gyereketek fogantatása előtt milyen volt a szexuális életetek?


Mióta vagytok együtt?

2015. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
megfelelő volt. és nem is vagyunk olyan régóta együtt, hogy ráunjunk egymásra. a gyereket mindketten akartuk, de igazán ebben a férjem volt a kezdeményezőbb. szóval az sem lehet, hogy ne akarta volna a gyereket. sőt. lehet, h úgy gondolja, hogy erre kellettem neki és immár elvégezte velem a dolgot? ezt azért nem szeretném elhinni.
2015. júl. 23. 13:42
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is így történt pontosan ahogy írod, szinte szóról szóra. A gyerekünk lett a legeslegfontosabb az életében, minden más aztán következett, én is. Aztán úgy jó 9 év múlva elhagyott bennünket egy 18 éves főiskolás lányért :D és megszűnt gondos apának lenni is, az új szerelem mindent felülírt.
2015. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát ez elég furcsa........

Elég sok ismerősöm van akik friss házasok gyerekkel, de hogy a férfi annak ellenére vesztette el a vágyat a szex iránt, hogy a párja nem hízott el.....ilyet még nem igen halottam. Elmondásod szerint még kezdeményezel is annak ellenére nem indul be...ez számomra érthetetlen.

Nem Rajtad járnak a gondolatai....ez elég nagy baj.

37F

2015. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Van esetleg a férjednek olyan barátja, akivel nagyon jó a kapcsolata, akivel viszonylag sokat találkozik szabadidejében?
2015. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Vagy látens homoszexuális vagy van valakije akit kefélget. Vagy hormonális zavara van. Egy egészséges FÉRFI egy hónapig nem bírja dugás nélkül nemhogy 1 évig!!!!
2015. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!