Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegek, akiket megcsaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek, akiket megcsaltak es egyerelmuen kiderult a dolog, hogy reagaltatok ra? Hogyan leptetek rajta tul? Elvaltatok vegul? Van gyerek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 03:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Mostanában rengeteg ilyen kérdést tettek fel,én is válaszoltam sokra.

Viszont, lepontozzák,nem tudom miért, nem mintha számítana, de akkor is....


Sok nő,akit megcsalnak, érthetően, nem kívánja megosztani a történetét...tehát sok válaszra ne számíts,csak kötözködésre.


De hogy elsőként válaszoljak is.

1. Balhéztam, ,válni akartam.

2.Nehezen,évek kellettek, de bizonyított,hogy megérte megbocsátani.

3. Nem váltunk el, és ennek már 5 éve,nem ,nem csalt meg újból, mert már figyelem a jeleket..

4.A gyerekeink már nagyok,17, és 20 évesek voltak, mikor ez történt, szóval nem miattuk maradtunk együtt.

2015. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Én felpontoztalak 1-es, mert hiszem, hogy egy hosszú kapcsolatot nem biztos, hogy fel kell rúgni egy botlás miatt, bár nyilván itt a részleteket nem tudjuk. De becsüllek, amiért megpróbáltátok megoldani a problémát és sikerült :) További sok boldog évet kívánok! :)
2015. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Köszönöm szépen!!!!:)


Sajnos nem 1x -i botlás volt, pár hetes viszony (amiben 2-3 együttlét volt),egy sokkal fiatalabb, 2 gyerekes nővel...De ott a nő részéről volt ikább a rajongás, szerelem..


23 év házasság után.


Én is kíváncsian várom a többi sorstárs hozzászólását.

2015. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
En elvaltam. Egy botlast, felrelepest meg le tudtam volna nyelni, de ugy ereztem,hogy nem zarta volna le azt a kapcsolatot csak ugyesebben titkolta volna. Meg nem is volt olyan jo ferj meg apa, hogy megerte volna kuzdeni erte.
2015. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

1-eske és,hogy derült ki a dolog? Mert én a megcsalásnál nagyobb bűnnek tartom a hazudozást,a másik hülyének nézését,a sunyiságot!

Én anno pl.előre bejelentettem az exemnek,hogy szeretek valakit és váljunk el,mert ha nem meg fogom csalni! Nem akart válni,hát mit tehettem volna? Tudott a dologról,de inkább elnézte! Bezzeg amikor neki akadt végre valakije akkor egyből költözött és váltunk!:)

2015. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Es mit csinalnatok egy hosszu viszonnyal?

Ahol a liba mar Kincsemnek szolitja a ferjeteket, meg olyanokat ir, hogy valoszinuleg sokszor voltak mar egyutt.


Gyerekek 9,11,13 evesek...

2015. ápr. 3. 15:52
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Ugy,hogy kaptam egy ures emailt,szoveg nelku,a targy a ferjem k.neve volt.

A felado tel.szamat kinyomoztam,felhivtam.ferfi volt,de tagadta,h o irt.lehet a no volt az.igy derulz ki,a pasi mondta el,hogy a parjaink joba vannak.


Kerdezo,a no nyilvanosan kiirta a myvipre h szeretlek picim..

Stb

Ott is ment a nagy drama,kavaras,mikor szakitott vele a ferjem,mert engem valasztott...

2015. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De te hogy birtal benne megis megbizni ezek utan?

"Engem valasztott" hat jol van, orulok neki, de akkor is megcsalt, nem erdekel, hogy 1. vagy 2. helyen futok be, ennek nem versenynek kene lennie mas nokkel, hanem hazassagnak...

2015. ápr. 3. 17:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kiderult h megcsalt vartam egy hetet azzal h bejelentsem hogy tudok rola....addig csak figyeltem a viselkedeset, a mumosolyat, hanyszor mondja h szeretlek, hayszor nez ram ugy mintha minden oke lenne es hogy hazudik szekrebbenes nelkul:)


Akkor mar lattak oket egyutt, plusz volt rola egy kevel bizonyitek is.Nekunk nincs gyerekunk, a lenyeg az, hogy egy het nezelodes utan kozoltem, hogy mi most valunk a megcsalast kepes volt vegig tagadni de amikor elokerult a level, akkor is csak azt birta kinyogni, hogy o nem akar valni:-)))))


Szenzacios volt:-)))


A dolog rovid lenyege h mondtam neki h akkor van egy hete elcuccolni, es utana megint ferjhez mentem o pedig ujranosult, de el is valt.


Azota is joban vagyunk, anyuekkal eljarnak ebedelni, kozos baratok vannak es ha baj van akkor szamithatunk egymasra es ugyan evi max ketszer talizunk, mindig elrohogunk a regi szep idokon-))


A valas eletem legjobb dontese volt:-)

2015. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, ha a "liba" már Kincsemnek szólítja a férjed, akkor ott több is van, mint egy kis botlás. Ott már érzelmek is vannak nagy valószínűséggel.

Én kb másfél éve vagyok egy nős pasival. Én is becézem őt, ő is engem, néha Életem, Kicsim...

2015. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!