Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tippeket kérek, mivel szerezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket kérek, mivel szerezzek ma örömet a férjemnek?

Figyelt kérdés
Reggel ötkor kelt, dolgozott, délben hazaért, vigyázott a két nyűgös gyerekre, míg főztem (nagy unatkozott, kicsi álmos volt plusz minden nyűgük van a meleg miatt). Most elvitte a nagyot kinti programra, hogy a kicsi tudjon pihenni plusz jön hozzá a gyógytornász. Estefelé jönnek haza, akkor még elugrik bevásárolni. Gondolom, hogy kész lesz teljesen, jó lenne picit feldobni a napját... Fagyit vettem ma itthonra, annak nem örült, sörösnek nem sörös, plusz igazából nincs kedvem a babával boltba menni, sütisütés is kizárt. Valakinek ötlet?
2015. júl. 23. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lenne ötletem, de nem osztom meg, mert nem a szex kategóriába írtad. :D
2015. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem már a szexhez is fáradt lenne.

Én desszertet kívánnék magamnak.

2015. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha semminek nem örül szexen kívül nincs más ötletem. Végülis azt még nem próbálta a kérdező.
2015. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy egy nyerő 5ös lottószelvény
2015. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
95%

Hagyd picit pihenni, masszírozd meg ;)

25/F

2015. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is a masszàzs jutott eszembe, mikor fàradtqk vagyunk màr mindenhez akkor ez a legjobb a vilàgon.
2015. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd békén! Én annak örülnék a legjobban. Közöld vele, amint hazaér, hogy ez az ő szabad estéje, nincsnyivákolás, csivitelés, ha tévézni, vagy játszani, vagy aludni, vagy netezni akar hát csak hajrá, mert ma már annyit segített, hogy az estéjével maga rendelkezhet.
2015. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma 18:00-tól lesz a Zseljeznicsar-Ferencváros visszavágó, hűts be 3-4 sört, főzz gyorsan valami finomat, aztán Hajrá Fradi!
2015. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nem mondod :D ***** válasza:
92%

Egy kis masszázs és kényeztesd orálisan, anélkül, hogy viszonoznia kellene :D odáig lesz érted :D

23/L

2015. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az én férjem csinálná ezt, akkor a kedvencét csinálnám vacsorára és megmasszíroznám. Persze, ha lenne kedve a szexhez, akkor hajrá, de lehet, hogy tényleg fáradt lesz.
2015. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!