Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mit szólnátok hozzá, ha a férjetek meghízna és nem tudna lefogyni?

Figyelt kérdés
Változtatna az érzéseteken valamit, ha a férj meghízik, már nem olyan mint megismerkedéskor és nincs ideje edzőterembe járnia, mert annyit dolgozik?
2015. aug. 6. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell edzőterembe járni ahhoz, hogy az ember lefogyjon.


Egyébként valószínű változtatna az érzéseimen, ha tényleg sokat hízna.. Bár én már időben szólok a páromnak, ahogy ő is nekem, ha kezd egy kicsit elszaladni a ló..értsd +5 kilónál már szólunk egymásnak. (És most nyilván nem arról beszélek, ha +5 kiló izom van rajta.)


Egyébként próbálnám motiválni, együtt tornáznék vele otthon, illetve segítenék neki az étkezéssel, ugyanis a megfelelő kaja nagyon fontos.

2015. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gergely182003 ***** válasza:
21%
Nem szep kerdes. Szerintem tarts ki mellette, mert erted is dolgozik. Lehet, hogy 10 ev mulva te is meg fogsz hizni, es neked sem tetszene, ha a ferjed ilyen kerdeseket tenne fel
2015. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ mennyit hízott 10»20 kg plusz engem nem zavarna de afö'öt ár tényleg elég hatalmas a Változásért és egészségtelen ős.Attól én még igyanak úgy szeretés.
2015. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férj :-)

Próbálok másképp enni, fogyózom már régóta, de csak kevés kg jött le. Ameddig nem dolgoztam ennyit, volt időm edzőterembe járni és normális testsúlyom volt, de ennyi munka mellett nincs időm lejárni a terembe.


Elképzelhető hogy egy idő után kiábrándul belőlem a feleségem?

2015. aug. 6. 08:11
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Azon, hogy szeretem, nem változtatna.


De őszinte leszek: komolyabb túlsúly miatt egészen biztos, hogy befolyásolná, hogy mennyire érzek iránta szexuális vonzalmat.


És nem mellesleg az egészsége miatt is zavarna.


Olyan meg nem létezik, hogy valaki nem tud szép lassan fogyni, ha valamivel kevesebbet eszik, vagy nem is feltétlenül kevesebbet, de változtat az étrendjén, és valamivel többet mozog, az utóbbihoz pedig nem kell feltétlenül edzőterembe járni.

2015. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Miből áll egy napi étkezésed? Szívesen segítek neked a kajával, de akkor írd le, hogy mit és mennyit eszel, iszol. Meg, hogy hány kiló vagy. :)
2015. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Barátommal együtt híztunk el, de mindketten találtunk rá módot, hogy újra eszünk, és rendesen együnk. Én pl heti kétszer járok el este edzeni, olyankor előbb megyek be és előbb jövök, azon kívül majdnem minden nap megcsinálok egy 20 perces ugráló köteles programot otthon. Ehhez nem kell sok idő, mégis látom az eredményt. Ne hazudj magadnak, az embernek arra van ideje, amire szán. Ha olyan fontos lenne az edzés, hirtelen kitalálnád hogyan tudnád megoldani. Te csak azt akarod, hogy a feleséged ne törődjön a hízásoddal, és ebben az esetben ne lepődj meg, ha mégsem fogja.
2015. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Újra edzünk, csak elirtam
2015. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha az egészségtelen étkezés miatt hízik meg, akkor abban nekem is benne van a kezem, lévén én teszem elé azokat az egészségteleneket.

Ha mindent jól csinálunk, akkor elküldeném dokihoz, mivel nem normális.

2015. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Nalunk pont ez van, en 55 kilo vagyok es mindig is ennyi voltam a ferjemet 92 kilosan ismertem Meg és most 105.Imadom,szeretem de szexualisan mar nem kivanom.Mindig noszogatom h jojjon velem edzeni de semmi hatasa utalja h kover de nem tesz erte semmit:-)))


A szexualis eletunk a padlon van és nyilvan nem fogom elhagyni ezert de igy fogalmam sincs meddig fog elni.

2015. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!