Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségek, mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok, ha a férjetek végig szeretné nézni, ahogy mással szeretkeztek? A férfit te választhatnád, így nagyon vonzó lenne számodra.

2014. okt. 9. 08:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy a neved is írja, párja a zokninak van, nektek lehet 100 is.

Amúgy szerintem beteges, és én ott hagynám a pasit!

2014. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
NEKED minden kérdésen ilyen beteges?
2014. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnék, hogy jövő héten cserébe végig kell néznem, ahogy egy másik nővel szeretkezik? :)))
2014. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Én férfiként nem aláznám meg magam azzal hogy nézem ahogy a feleségem/barátnőm mással szexel.
2014. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%

Egy férj sem nézi végig szívesen, hogy a feleségét egy másik pasi döngeti meg!!

Amelyik meg nézné az vagy impotens, vagy ez a fétise, vagy b-.u-.zi és titkon ő maga akar a pasival kefélni!

2014. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Miért teszel fel mindig ilyen perverz kérdéseket kérdező??? Jobbulást, nagy baj van nálad!
2014. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Megalázó. Lehet, hogy eleve azzal van gond, hogy úgy gondolod, párja a zokniknak van. Nem vagyok zokni, de párom van. Ami nélkül csak egy fél pár lennék. És azért vagyok a felesége, mert a fele én vagyok. A ku.vákat nem tisztelik, és ha ilyen helyzetben akar látni egy férfi egy nőt, akkor ku.vának akarja látni, és nem akarja tisztelni. Ennek jó vége nem lesz.
2014. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Sok erkölcs-csősz...


SZERINTEM ha mindkét fél örömmel, ellenkezés nélkül belemegy egy játékba, akkor azzal nincs probléma. A probléma ott kezdődik, ha az egyik fél nem akar valamit, de a másik meg erőszakoskodik, mert ő meg szeretné. Én azt vallom, hogy a szexben mindent szabad, amit mindkét fél szeretne.


Arra nem tudok válaszolni, hogy mit szólnék. Valószínűleg meglepődnék, és megkérdezném az okát.

2014. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Engem már az is idegesít, ha tudom, hogy egy másik fickó az én Feleségemről fantáziál. Biztosan nem tudnám végig nézni, hogy valaki hozzáérjen.
2014. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
14%

Szerintem meg ez a te magánügyed. Ha igaz amit írtál, akkor valami nem stimmel a kapcsolatodban vagy az agyadban. Ilyet nem kérdez normális ember nyilvános helyen.

A kérdésre válaszolva: ilyet soha nem kérne tőlem a férjem, ha mégis, akkor jobb ha elválunk, mert már nem szeretjük egymást. A nyitott házasság az más tészta.

2014. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!