Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Előfordult már veletek házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek házasságon belül, hogy megismertetek mást, akivel szívetek szerint együtt lennétek, de a házasságtokat, családotokat nem akartátok felrúgni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 10:47
 1/9 anonim válasza:
79%
Ha mar hazas vagy es gyermeketek/gyermekeitek vannak, akkor merhetetlenul onzo dolog lenne a reszedrol, ha kilepnel azert, mert neked mas tetszik. A gyermekvallalas azt jelenti, hogy egy vizonyos fokig lemondasz a sajat eletedrol, hogy azt a gyermekeidnek szanhasd. Felelosseget vallaltal, hat tartsd is meg azt. Nem vagy mar tini, hogy csak athuppangy masnak az agyaba. Miutan felnevelted ot/oket es kirepultek a csaladi feszekbol, akkor mar el lehet gondolkodni ilyesmin, ha nem mukodik a hazassag. Ha akkor is csak az onzo vagyaid hajtanak, mikozben a parod szeret, akkor egy olyan ember vagy, akibol nem kene, hogy legyen.
2015. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Az emberek nem egy barmikor cserelheto rongyok vagy targyak. Ki kell tartani egymas mellett es ha problema van, meg kell oket oldani. Legyunk mar emberek!!!
2015. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hogy direktbe elmegyek csajozni/pasizni mert unalmas már otthon.

Hanem hogy teljesen véletlenül kialakulnak érzések egy másik nő/férfi irányába, aminek tudom hogy nem szabadna megtörténnie, és a szívem mélyén vágyom arra hogy vele lehessek.

2015. aug. 14. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 véleményét tudom duplázni. A házasság egy fajta kötelesség is, felelősség... nem kéne félvállról venni. Tehetnél magadnak egy szívességet azzal, ha nem ápolnál közeli kapcsolatot olyan személlyel, akihez vonzódsz és akkor nem történne ez.
2015. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ertem en, de eppen ez kulonboztet meg minket az allatoktol, hogy kepesek vagyunk uralkodni az erzeseinken es az osztoneinken. Ha eros maradsz es nem gyengulsz el, nagyon halas leszel magadnak kesobb, 2 okbol is.

1. Nem teszed tonkre sajat gyerekeid eletet.

2. Nemesebbnek fogod erezni magad, mert megtudtad tartoztatni magad es ettol egy erosebb, tudatosabb emberre valsz.

2015. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szivbol remelem, igy ismeretlenul is, hogy jo dontest fogsz hozni, mindannyiotok erdekeben.
2015. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki házas, még meg fog vele esni, hogy vonzónak talál mást is. Amit ilyenkor tenni lehet, hogy távol tartjuk magunkat attól, aki veszélyt jelent a kapcsolatunkra. Pláne, ha még a másik fél is vevő lenne ránk. Nagyon jól írták előttem: azért vagyunk emberek, hogy képesek legyünk uralkodni az ösztöneinken. A családot, és mindazt, amit az évek alatt felépítettél, nem érdemes felrúgni, csak mert valaki megtetszett. Vele ugyanúgy elkövetkeznének az unalmas hétköznapok, és akkor persze jöhetne egy harmadik, vagy egy negyedik... Ha családot alapítasz, onnantól már az életed nem csak a tiéd.
2015. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, velem is elő szokott fordulni, mert vonzana az újdonság varázsa, de persze ettől még ezeket nem lépem meg, mert tudom, hogy semmi értelme nem lenne, akkor is a családom mellett a helyem. És mivel különösebb értelme nem lenne, úgy nem is olyan érdekes. Az ilyen fellángolások azért előbb utóbb elmúlnak. Velem amúgy kb évente egyszer esik meg ilyen es soha nem azért mert keresem, csak úgy jön.
2015. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Alapból, amióta együtt vagyunk soha egy férfira sem néztem úgy mint férfi, csak mint egy ember, barát, ismerős, haveri kör tagja, munkatárs stb. Egyszerűen nem úgy nézek már rájuk mint férfiakra, és így nem tetszett meg senki, és nem is fog soha. Ha nem vettem volna komolyan a kapcsolatot, soha nem mentem volna hozzá, nem kötöttem volna le magam 1 ember mellett. Megtaláltam azt aki nekem kell életem végéig és kész. Más férfi nálam a nyomába se érhet, szóval kizárt, hogy megtetsszen akárki más.

Pedig egy munkatársammal ha belemegyek, viszonyom is lehetett volna, de élből elutasítottam amikor bevallotta, hogy ja, ő nem csak munkatársként és barátként közeledik hozzám, hanem többet szeretne és természetesen diszkrét lesz és nem mond semmit a férjemnek. -.- Az se zavarta hogy házas vagyok. Neki pedig egyébként élettársa volt. Kérdeztem tőle, hogy miért csalná meg? Erre az volt a válasza, hogy miért ne? Nem először tenné. Unja, és amiről nem tud, az nem fáj neki. Kérdeztem, ha már nem szereti akkor miért van vele? Azt mondta azért, mert macerás lenne megint párt keresni, összeköltözni, és az se biztos hogy találna még egy olyat aki kiszolgálja, főz, mos, takarít rá, ráadásul még pénzt is visz haza mert rendesen dolgozik is. Neki mint férfi semmit nem kell otthon csinálni. - Szerintem ez undorító. Én az egész megcsalásos dolgot gusztustalannak tartom.

Az őszinteség, és a kapcsolat előbbi lezárásának híve vagyok, ha arról van szó, nem egymás hátba szúrásáé.

2015. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!