Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amennyiben a 40- es éveink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben a 40- es éveink elejére teljesen megszünt közöttünk a szex, úgy élünk együtt mint a testvérek, van két gyermekünk is, akkor ez nagyon kóros, vagy válni kötelező?

Figyelt kérdés

Sajnos így alakult, sok súlyos probléma kellett ami rajtunk kívül álló volt nagyrészt.

Adjam fel, vagy erőltessem az intimitást? Én már beletörődtem, eltemettem női énem.

Addig mindig eljutunk, hogy megbeszéljük változtatni fogunk, de be kell látni nem fogunk...


2015. júl. 4. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen leírtad. Biztos nagyon jó kapcsolatban/házasságban vagytok, ezt meg kell őrizni. Nőként mondom, hogy ilyenkor türelmesnek kell lenni, egyelőre a gyerekekre és más tevékenységre figyelni, időt kell ennek hagyni, nem szabad türelmetlennek lenni. Biztos, hogy fogtok rajta változtatni, csak egyelőre a pontos megoldást keresitek.

A pronléma lelki hátterét pedig meg kell beszélni, ha kell hónapokig, évekig, ki lehet panaszolni egymásnak magunkat az időközben felgyűlt fiatalkori feszültségekről és erősíteni a barátságot köztetek. Idővel az ágyban is megjön az eredménye ;)

2015. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
100%

nem kell válni

ne erőltesd,jól írja az 1-es

ne temesd el a női éned

adj időt magatoknak

2015. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
neked kell eldöntened. lehet vibrivel, vagy szeretővel is pótolni a hiányokat
2015. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én nem adnám fel a házasságot semmiképpen sem, főleg a gyerekek érdekében nem.

Mindenkinek vannak párkapcsolati és szexuális problémái, sajnos elég általános ez a dolog. Csak a női magazinokban és a tv sorozatokban létezik az, hogy minden klappol, és 15 év házasság után is a kockahasú férj minden este sorozatorgazmust ad a laposhasú feleségének, aki egyébként 3 gyerek után is 50 kiló. Csak azért, mert mindenhonnan ezt hallod, olvasod és látod, még egyáltalán nem biztos, hogy igaz is.

Szerintem nagyon is lehetséges, hogy a férjed belefásult a mindennapokba, és a legfőbb gondja az, hogy hogyan tud annyit melózni és pénzt keresni, hogy nektek meglegyen mindenetek. Próbáld egy kicsit beleérezni magad az ő helyzetébe is, biztos vagyok benne, hogy ő sem örül, hogy nem kívánja már a szexet, sőt, bizonyos, hogy nagyon is aggódik emiatt, csak ez egy nagyon-nagyon érzékeny téma a férfiaknál, és senki sem beszél rőla szívesen, sajnos még a saját feeségével sem.

Nem részletezted, hogy mik a rajtatok kívül álló problémák, de serintem a válással inkább elmenekülnél a problémák elől, mint hogy minden erőfeszítést megtennél, hogy megoldd őket. Ha bejelented a férjednek, hogy elhagyod, akkor a problémák, különösen, ha tényleg rajtatok kívől állnak, csak súlyosabbak lesznek. Hidd el, ez senkinek sem jó.

Kitartást kívánok...!

2015. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hullamvolgy mindig jonni fog

hogy kitartotok e az a szovetsegetek erossegetol fugg,

valni butasag lenne hiszen nem tortent semmi szornyu dolog koztetek

kicsit kihult az agy de vannak jo melegito modszerek erre.

ha mindketten ugy erzitek 10 nap alatt helyre vissza lehet hozni az intimitast pl randik setalas kozos estek

2015. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindkettőnk részéről az egyik ok, hogy hihetetlen sokat dolgozunk.

Egyik gyermekünk pszichiáter által kezelt hiperaktív 10 éves, miatta sokat aggódunk, igyekszünk őt óvni, pláne a csekély veszélyérzet miatt, folyamatosan balesetek történnek vele.

Éjszaka nem tud aludni, alvajár.

2015. júl. 4. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!