Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ha 10 év együtt élés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 10 év együtt élés során hiányzik a szerelem érzése, újra átélése?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom nem szoktam szerelmes lenni,túl gyakran,(soha?)de biztos ráuntál,érthető, ilyen egy igazi kapcsolat

véget ér hamar,kialszik a tűz mondják a nagy lelki szakértők


szerintem meg a tűz mindig is csak hazugság volt,önbecsapás.


de ha ennyire szerelmes akarsz lenni majd küldök egy képet magamról,és ha megnézed átéled újra.

2015. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Akkor tegyél érte, menjek el valahova kettesbe, randizzatok, mint az elején.
2015. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Abszolut normalis, az lenne furcsa ha nem igy ereznel. A hazassagok barmilyen boldogok nem arrol szol, hogy folyton roppantul orulunk es elegedettek vagyunk, hanem arrol h vannak leejtoink amikor masra vagyunk, ki akarunk szallni, izgalmat/valtozast szeretnenk.


Ez nem jelenti azt, h nem jo a hazassagod, ezt azt jelenti mindossze h nemikepp meguntad, ami nem vilagdrama, ezen lehet javitani. Ne kerdezd, h hogy fogalmam sincs:-))En hat eve vagyok hazas, ateltunk mar sok mindent, imadom a ferjemet, de a flortjeim nelkul velhetoleg nem ereznem jol magam:-))


Nem csalom meg vagy ilyesmi, de flortolok...es ennel nem megyek tovabb, de a tudat h megtehetnem, nekem eppen eleg:-)Nem mondom h neked is flortolnod kene, de artani abszolut nem art:-))

2015. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:
59%

persze... eltelt 10 év.Sőt már az első kritikus időm is túl: az frankó.

Gyerekek?

2015. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van 2 lány.
2015. júl. 25. 14:33
 6/7 omba ***** válasza:

Nálunk ilyenkor már sok mindenen túl voltunk, meddőség - a hülye rokonok beszólásaival méhen kívüli terhesség, életveszély, örökbefogadás, szétközözés... újraépítkezés...


Az a lángoló - vak - szerelem nem jött vissza, de a attól nagyon érzelemdús jó légkörben éltünk még vagy 10 évig.

A gyerekek voltak persze a központban, de pl a szexuális életünknek talán a legszebb korszaka volt.

szóval ezek valahogy erősítették egymást.

2015. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én szüleim már majdnem 35 éve ismerik egymást, kb. 30 éve házasok. Sokszor gondolkodom rajta, mi lehet a titkuk. Érdekes, mert mindkettőjüknek megvannak a maguk kis zsémbes dolgaik, egymás vicceit egyáltalán nem értik például. Apukám imád takarítani, anyukám nem. Mégis valahogy van köztük egy nagyon erős kötelék. Reggelente felváltva megcsinálják egymásnak a kávét. Együ tt mennek dolgozni. Elfogadják, és szeretik egymást úgy, ahogy vannak. Még arra jöttem rá, hogy a mi családunk jót tett, hogy nem volt soha túl sok pénzünk, így a szüleimnek mindig nagyon kellett küzdeni mindenért,és ez lefoglalta az idejüket.
2015. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!