Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek baj, ha a jövendőb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha a jövendőbeli sógórnőmet nem hivom meg a lánybúcsúmra?

Figyelt kérdés
Pár évvel fiatalabb tőlem, néha eljár velünk, jól kijövünk, de ugy döntöttem, h nem hivom meg. Szerintetek megharagszik?

2014. máj. 16. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha eljár veletek, és jól kijöttök, akkor szerintem ő úgy gondolja, hogy jóba vagytok. Tehát joggal veheti zokon, hogy kihagyod a buliból.

Rosszabb esetbe elkezd kombinálni, hogy miért nem lehet ott, mit nem láthat.


Ha rosszba lennétek, vagy nem bírnád őt elviselni más lenne a helyzet, de ebből a szituból ordít, hogy valami nagyon nem helyénvaló fog történni azon a leánybúcsún :)

2014. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Bajnai nem baj, de udvariatlanság es biztos is, hogy meg haragszik,
2014. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért döntöttél úgy?
2014. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj, leánybúcsúba a saját barátnőket szokás csak hívni, lányunokasót is csak akkor, ha baráti körhöz is tartozik. Ha lányunokatesót nem hívsz, akkor nincs mit felrónia, max. kombinálhat magában azon, hogy biztos chippendale táncosról nyaljátok le a tejszínhabot.
2014. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért döntöttem igy, mert csak az én baratnőimet hivtam meg,akiket ő látásból ismer, de együtt nem nagyon voltak sehol.

És elég ciki lenne ha netán a feladatok során előtte kéne meséljek a bátyával való kapcsolatunkról, esetleg intim dolgokról, vagy bármi egyéb dolg, amiket ilyenkor szoktak "kikényszeriteni" a menyasszonytól. :-)

2014. máj. 16. 12:24
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem bunkóság nem elhívni már ne is haragudj:). nem sűrűn van lánybúcsúja egy nőnek, szerintem kibírod főleg hogy nem is vagytok rosszba. Én egy olyan lánybúcsún nem voltam hl mindenki ismert volna mindenkit, sőt általában nem ismertük egymást. Normál esetben egyébként a lánybúcsút a barátnők szervezik nem a menyasszony és ott a szervezkedés előtti hetekben (feladatok kitalálása, stb) összekovácsolódik valamennyire a banda. Én voltam olyan lénybúcsún ahol csak facebookon tartottuk a menyasszony barátnőivel a kontaktot (meglepibe limuzint béreltük) de mire oda került a sor hogy lánybúcsú csomó mindent tudtunk egymásról. Itt meg nem is idegenről van szó hanem a sógornődről. És még annyit hozzátennék a legtöbb esetben a szülők (anya, anyós) is el szoktak menni a lénybúcsúra ha jó a kapcsolat a lányukkal.
2014. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egyáltalán nem ciki ha esetleg olyan dolgokról is kell beszélned a feladatok során, ami intimebb és ott a testvére is. Voltam olyan leánybúcsún ahol a menyasszony anyukája, anyósa és a vőlegényének a húga is ott volt. Mindenki vette a lapot, hogy játék, feladat, mindneki tudta, hogy élnek szexuális életet, valamint mindenki volt fiatal, vagy még fiatal és veszik a lapot. Mindenki nagyokat nevetett, jó buli volt. Semmi fennakadás nem volt. Lehet, hogy a párod testvére még cifrább dolgokat tudna mesélni a saját tesójáról, mint azt, hogy te pl. elmeséled melyik volt a legextrémebb szexuális együttlétetek.
2014. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy a párod testvére még cifrább dolgokat tudna mesélni a saját tesójáról, mint azt, hogy te pl. elmeséled melyik volt a legextrémebb szexuális együttlétetek."


Hát az azért elég gáz lenne!

Nem hinném, hogy bármilyen gyerekkori történet egyenrangú lenne.

Az is elég morbid, ha anyós előtt mesél valaki ilyesmiről. A saját anyámnak se mondanám el soha a szaftos részleteket.

2014. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok.Én nem azt írtam, hogy minden apró részletet elmesélt az adott bulin a menyasszony. De például az, hogy megmondja, hogy éppen egy erdőben szexeltek, és az volt a legextrémebb helyszín, szerintem a lánytestvér nem fog ott azon nyomban elájulni, hogy micsoda dolgot tudott meg. A másik pedig, hogy személy szerint én magam nem megyek bele olyan apró részletekbe, hogy akkor mekkora is a párom mérete, hova rakta be, hova nem, hány percig tarott és hányszor csináltuk, ezeket még a barátimnak sem mesélném el, mert az már tényleg totál magánügy. Tehát magamból kiindulva, semmi olyan nem hangzana el szerintem, amivel más egészséges ember nem találkozott volna maga is az élete során, illetve nem hiszem hogy a buli után a tesó ezen lovagolna életük hátralévő részében hogy mit tudott meg. Főleg ha felnőtt már és nem 12 éves kislány.
2014. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
#4-es hozzászólásomat kiegészítem azzal, hogy még a legszolidabb legény/leánybúcsún is szokás picit többet inni és ilyenkor barátok óvatlanabbul sztorizgatnak a múltról, ez régi barátok közt természetes, de abszolút nem szerencsés párunk rokona előtt.
2014. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!