Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert felek hogy elveszitem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert felek hogy elveszitem, amikor tudom es erzem h. szivbol szeret?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt, imadjuk egymast es mindig mindent megteszunk egymas boldogsagaert. De az en buta gondolatom az, hogy felek elveszitem ot, pedig nincs okom felni. Tiszteljuk, imadjuk egymast, es megbizunk egymasban. Boldogok vagyunk, csak az en felelmem miatt h. elveszitem ot, sokat szomoru vagyok es elsirom magamat. Es parom nemtudja mi a bajom, miert vagyok szomoru. Azt hiszi, vele nem vagyok boldog, pedig epp az ellenkezoje, nagyon boldog vagyok es nem akarom elvesziteni sohasem.
2015. aug. 31. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm.. a problema erdekes, de erre csak te tudhatod a valaszt.

Menj le a szived legmelyere, ott fogod megtalalni, hogy miert. Ne felj a fajdalomtol, ami esetleg feljon. Sirj, ha sirnod kell, de ne orokke, nehogy emiatt menjen szet a kapcsolatod ;)

2015. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresd meg, hogy miért van ez az érzés. Pl. egy múltbéli esemény, ami ilyen nyomot hagyott benned. Csodaválasz sajnos nincs.
2015. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!