Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek hogy elveszitem a mostani baratomat akit oszinten tiszta szivbol szeretek a volt baratom miatt ki zaklat engem felek. Mit tehetnek-e problema kapcsolataval?

Figyelt kérdés
Sziasztok...A segitsegeteket kernem,wagy walami welemenyt,barmi ami at segit az ex-emen!Szowal:13 ewes wagyok,a wolt baratommal mar 4 ewe ismertunk egymast,es aztan jartunk fel ewet most szakitottunk,mert o megcsalt,nagyon tartos wolt a szerelem es minden super wolt,eretteben gondolkodok a koromnal es ez sokat segitett..Egy honapja az osztajtarsaba estem,nagyon rendes srac o is 17ewes,oszejottem wele jol megwagyunk,komoj dolgokrol is beszelunk,de tudjuk mindektten hogy sexrol nem leessz semmi amig en teljesen fel nem keszulok,miwel nagyon fiatal wagyok es boldog widam eletet elek ezen nem szeretnek waltoztani...!Most a wolt pasim meg telefonalgat,cseszeget jobban mondwa..es a szerelmemnek ez nem nagyon tetszik..Mit tehetnek hogy o teljesen elfelejtsem engem???Es h nehogy a baratom walami hujeseget csinaljon,miwel egy osztalyba jarnak...
2008. dec. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
tanujj meg hejesen irni magyarul aztán meg wárj még pár éwet ezzel az egésszel
2008. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ülj le vele beszélgetni, és mond el neki, hogy ő eljátszotta az esélyét, annó miatta lett vége, túlléptél rajta, hagyjon mostmár élni. Ha te a mostani barátodat szereted nem érdemes vele foglalkozni. A gondolkodásod pedig helyes a szexxel kapcsolatban. És ha a barátod erőltetné, te akkorse hagyd magad, amíg késznek nem érzed magad rá lélekben. A tested már kész van, de a lelked nem, ezt sose felejtsd el!!!
2008. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
jézusooom! 13 éves vagy? inkább tanulj meg rendesen írni és ne a pasikon járjon az eszed! a szüleid biztos nagyon büszkék rád....
2008. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Srapnel ***** válasza:
100%
Ez a w-zés valami divat lehet, mert egy másik kérdező is így használta, v-k helyett. Hogy ez mennyire idegesítő, azt elmondani alig bírom. Olvashatatlanná teszi az írást. Komolyan, ha ennyire nem tudod, hogy mit kell tenned, akkor nem való neked a pasizás. Nem fog elfelejteni. Annyit tehetsz, hogy elmondod neki többször, világosan és egyértelműen, hogy vége és hagyja abba a zaklatást, különben szólsz a szüleidnek, vagy az osztályfőnöknek, vagy akárkinek. Ez nem árulkodás, mert a felnőttek világában a zaklatás törvénybe ütközik és a rendőrségen szokták bejelenteni. A gyerekek világában meg a megfelelő felnőttet kell értesíteni a dologról.
2008. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a velemenyeteket,azert irok w-el mert nemet vagyok...bocsanat,az egyik szulo magyar...
2008. dec. 22. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!