Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Huszonéves srácoknak mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácoknak mi a véleményük erről az ügyről? (többi lenn)

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 8. 08:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Heee?
2015. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ahha, a pasas ráírta az összes vagyonát az anyjára, hogy ne kelljen közösködnie a váláskor. Tiszta sor.

De hogy jönnek ide a huszonéves srácok?

2015. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez már csak bulvár. El se olvastam az egészet. Kicsit máshogy indult ez a sztori

Milyen vélemény kellene róla? Kidobnám-e, majd 30 év múlva (mert most vagyok 20onéves) a fiam exfeleségét a házamból?

Persze van az a szituáció amikor simán.

Megutálnám-e anyámat ezért? Nyilván nem, ha az ő háza, nem véletlenül válnék...

2015. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A 3-as válasza szerint, akkor ő az utcára lett csinálva ;) Innen következik tisztán, hogy az a nő, akinek nincs Saját ingatlanja: ne is álmodjon gyereknemzésről ;)
2015. szept. 8. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Ki lett az utcára csinálva?


3. voltam

2015. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
se a hírt nem értem (nem vagyok gey búlvárfogyasztó), se a kérdést, főleg nem azt, hogy jönnek ide a huszon éves pasik, amikor a cikkben egy vénasszony meg annak középkorú fia szerepel
2015. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3 és 5: biztos az Ufó :)) A te szintű váloszodnak kaptad a mondatokat ;)

6.: a kérdés másképpen fogalmazva: A mai huszonéves srácok hogyan látját az anyós-menye viszályokat főleg, ha azok idáig érnek el.

2015. szept. 8. 13:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, én vagyok korlátolt tényleg, mert én nem bújom a bulvárt, sőt még a kérdésedre is adtam választ. Igazad van, az én k*rv* anyámat:D


Máskülönben igen, aki azért szül, hogy eltartsák az ne csodálkozzon

2015. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz?? Meg vagy huzatva?? :D

Jócskán megártott neked az időváltozás, menj inkább pihenni ;)

2015. szept. 8. 13:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy elsősorban a meny és az anyós feladata a kettejük jó kapcsolatának az ápolása.

Másodsorban meg, ott azért az anyóssal is nagy gond van, ha beleszól a közel 50 éves fiának az életébe. Főleg úgy, hogy feltételezem, a gyerek, aki jogán a nő a lakásban lakhat, a pasié.

Áhh megint a gyerek sz..pja a f..szt, ahelyett, hogy szeretnék őt.

2015. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!