Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan NORMÁLIS negyven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan NORMÁLIS negyvenes nő, aki komoly kapcsolatot esetleg házasságot tervezne huszonéves pasival?

Figyelt kérdés

Olyan aki nem kapuzárási pánikban fetrengő, 40+ évesen discoba járó nő, hanem korához illően viselkedő és normális. Abban az esetben ha a pasi családcentrikus, biztos egzisztenciájú, érett gondolkodású.

Érvek, ellenérvekre lennék kíváncsi, hogy miért vagy miért nem.



2013. dec. 29. 13:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
75%
Maximum olyan, akinek valamilyen hajlama van (alapvetően fiatalabbakhoz vonzódik). Egyéb esetben szerintem szinte kizárt, hiszen egy 40 éves nő szemében még gyerek egy 20 éves taknyos.
2013. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%
Az én tapasztalatom az, h nagyrészük szeretőnek bármikor szívesen veszi fiatal férfi közeledését, de komolyba egyik se vág bele.
2013. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, nem mondom, hogy nem működhet egy ilyen kapcsolat, de azért elég sok benne a buktató. Idővel a korkülönbség nagyon ki fog jönni, gondolj bele, tíz év múlva a nő ötvenen felül lesz, míg a pasi a harmincas éveiben fog járni a legszebb férfikorban. A szerelem persze sok mindent legyőz, de a korral változnak az emberek igényei is, és nem nagyon látom, hogy ilyen korkülönbséggel ezek mennyire lesznek hosszabb távon összeegyeztethetők.
2013. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
75%
Szia!Ha házasságra nem is vágyom,de szerény személyemben én olyan nő vagyok.Te ilyen kapcsolatban vagy?Esetleg csak szeretnél ilyet?Vagy csak kíváncsi vagy?
2013. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
52%

Van de ilyen pasi biztos nincs!

Még házasságra nem is gondolnak, talán majd túl a harmincon!

2013. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Hát én már erősen közeledek a 30 felé, közelebb vagyok mint a húszhoz.
2013. dec. 29. 14:42
 7/40 anonim ***** válasza:
79%

ma 14:25 vagyok

Üzenem a privátosnak,hogy nem talált,ilyen kapcsolatban élek.

2013. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
74%

41 vagyok, atlagos eletet elo es nem bulizos, de nem kezdenek ilyen fiatallal. Ez az 'en erettebb vagyok mint a korosztalyom' rendszerint nem jelent semmit, ugyanaz mint amikor a tinik allitjak magukrol, csak mert nem fetrengenek reszegen mint nehany tizeneves.

30 alatt nem kezdenek senkivel, de inkabb 35. A fiatalabbak nem igazan partner sem szexualisan (nem vagyok tanitoneni), sem egyeb teren.


privat leveleket nem kerek, a parkeresos uzeneteket valasz nelkul torlom.

2013. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
40%
ma 14:25 vagyok üzenem a 15:04-töl kérdezném,hogy mi a problémád a huszonévesek szexualitásával? Nagyon kerestem korombelit de sem szexuálisan sem emberileg senki nem ért fel a jelenlegi fiatal párommal.Tökéletesen passzolunk egymáshoz.Nagyon kevés dolog van amiben más az ízlésünk,de ezekben tudunk tolerálni.
2013. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
34%

Szerinted létezik olyan NORMÁLIS huszonéves pasi, aki komoly kapcsolatot esetleg házasságot tervezne egy negyvenes nővel?

Már nem azért, de egy 40 éves nő már nem az igazi, egy huszonéves fiú számára. Meglátszik rajta az idő, és ezzel semmi baj sincs, az öregedés terméseztes dolog. De szerintem mindenki maradjon a saját korosztályánál... Leglábbis el nem tudom képzelni, hogy egy normális huszonéve srácnak feláll egy negyvenes nőre. Ugyanúgy, ahogy egy huszonéves lány sem tudom mit eszik egy 50-es pasin pl... Nekem guszusom nem lenne egy 40-en fölüli férfihez nyúlni, szerintem egy korosztályom srác sem akar egy anyukája korabeli nőhöz.

2013. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!