Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjetek ennyit segítene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjetek ennyit segítene, kevésnek, soknak éreznétek, vagy pont jó?

Figyelt kérdés
Két gyerek, közülük az egyik sajátos nevelési igényű, heti másfél nap az ő fejlesztésére megy el, de anyuka gyeden van, tehát erre van is ideje. Férj nyolc óra irodai munkát végez, ennyit segít: Majdnem minden este férj altatja a kisebbet, azaz ül a szobájában, míg a kicsi elalszik. Vacsora után gyakran férj pakol el. Hétvégén nagyot elfuvarozza úszni, erre vasárnap elmegy kb 3 órája, és gyakran ugyancsak hétvégén felmos. Sajnos amúgy a hétvégi játszóterezésben nem vesz részt.

2015. szept. 17. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Meg ne dicsérjük, hogy maga után is elpakol a vacsi után? felmos maga után is? 3 órát képes rááldozni a gyerekére a hétvégéből? Ekkora teher a saját gyerekét elaltatni? Más apuka örül ha Ő altathatja el, vagy közös program. Hát nem szakad meg a nagy tehertől a kedves apuka amit a családért vállal. Ennek nem szabadna témának lenni, az csinálja aki ráér alapban. Amúgy ok, anyuka GYED-en,de szerintem ez nem fog változni akkor sem ha dolgozna. Ahol ez felmerül ott alapban az van, hogy anyuka dolgozzon, házitündér is legyen, gyereket is lássa el, apuka meg a 8 órája után ugyan már had pihenjen.
2015. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Hétvégén a játszóterezésből miért is nem? Mit csinál akkor? Nem boldog attól, hogy a gyerekeivel, családdal lehet egy programon?
2015. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mumusan ***** válasza:
55%
Átlagos. Soknak nem mondanám.
2015. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én férjem: nem pakol el maga után, kiszolgálom öt is a 3 gyerek mellett,nem végez házimunkát, nem főz. A gyerekeket viszont ő viszi el mindig sétálni, játszótérre stb. Ehhez képest a férjed sokat vagy keveset segít?
2015. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, négyes, szerinted? Én férjem be-be segít a háztartásba, de sosem játszik a gyerekekkel, és szinte minden velük való szabadidős tevékenység az én dolgom kivéve a vasárnap délutáni úszás. Azt mondja, nincs türelme, mert túl stresszes a munkahelye, ami igaz is. Ez már nehéz nekem, főleg úgy, hogy a nagyobbal a problémái miatt sokat kell foglalkozni. Cserélnél velem?
2015. szept. 17. 21:28
 6/11 anonim válasza:
Igen kíméli magát! Pedig ha szeret, téged kellene kímélnie! Beszéljétek meg! Kérj támogatást a reszéroől. Meséld el, hogy neked is mennyire nehez és milyen sokat jelentene, ha picit többet besegítene. Helyezze magát a helyedbe....
2015. szept. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy nőnek is lehet stresszes munkahelye, de az még sem mondhatja, hogy na akkor nem foglalkozom a háztartással, meg a gyerekekkel? Kevés, amit besegít. Ő is vállalta a házasságot, a gyerekeket, vegye is ki a részét.
2015. szept. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok :) nem cserélnék veled, mert a férjem pont azt csinálja szivesebben amit én nem. Szeretem a gyerekeim, de én inkább otthon ülő tipus vagyok, nem szeretek sétálni, meg játszóterezni stb. a férjem meg pont ezt szereti. Szóval kiegészitjük igy egymást. A házimunka az csak az enyém, nem is szeretnem ha ő főzne vagy takaritana. Ha ez igy jó neked, akkor jó, te hogy értékeled?
2015. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nem volt stresszes a munkahelye amikor megcsinálta a gyerekeket? Ha már bevállalta, akkor foglalkozzon is velük.
2015. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as, hát nem tudom, kicsit el vagyok keseredve. Mert az OK, hogy én vagyok gyeden, ezért nyilván a háztartás, gyereknevelés nagyja az enyém. De jó lenne, ha legalább szombaton egy órára lejönne a játszótérre, hogy a nagyot meg tudjam például hintáztatni (mert a kicsi 1,5 éves és non stop vigyázni kell még rá, így a nagy nagyon el van nap közben hanyagolva), vagy néha focizna a naggyal, legyen neki valami apa-élménye. Vagy néha vigyázni a kicsire, hogy a nagyyal tudjunk iskola előkészítő feladatokat nyugodtan csinálni, ne úgy, hogy a kicsi ott ugrál..stb. Nem az, hogy fáradt vagyok, csak nehéz minőségi módon gyereket nevelni így... Ezek a dolgok hiányoznak.
2015. szept. 19. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!