Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti várnátok a gyerekkel, amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti várnátok a gyerekkel, amíg nincs saját lakás? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés
Eddig tervben volt saját lakás, de nagyon elbizonytalatodtam... Rájöttünk mindketten a férjemmel, hogy kb esélytelen a dolog vagy majd 35 éves korunk körül lesz aktuális a lakás. Havi szinten nem tudunk sajnos annyit félretenni, amennyit szeretnénk, egyszerűen nem megy. A gyerekvállalást meg nem igazán szeretném kitolni 35-40 éves koromra, mivel ki tudja, hogy mikor jön össze így azért időben szeretnénk elkezdeni. Sokat vacilálok rajta, meg tudom jobb lenne saját lakásba, az ideálisabb lenne, de emiatt meg nem akarom kitolni a babavállalást ennyire. Féltetett pénzünk viszont van és már a 30-hoz vagyok közelebb. Szerintetek? Valaki volt hasonló helyzetben? Végül hogy döntöttetek?
2015. okt. 5. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Saját tapasztalat: a gyermekem, mikor megszületett, nem kért tulajdoni lapot, nem érdekelte, hova született. A gyereknek egy a fontos: hogy szeressék. Azt meg bárhol lehet.
2015. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 1-es :)))
2015. okt. 5. 10:25
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, milyen körülmények közt éltek most. Ha oda jöhet egy gyerek, akkor miért ne?


A testedtől sajna nem tudsz tíz év haladékot kérni. Inkább most egy terhesség, mint később egy veszélyeztett, hosszú fekvéssel, kockázatokkal...

2015. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Attól még, hogy albérlet, lehetnek jó körülmények.Nincs saját tapasztalatom, de ha megtehetitek, hogy albiba jöjjön baba,akkor hajrá.
2015. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást :))
2015. okt. 5. 11:19
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

3 gyerekem van egyik sem a saját lakásba született meg ...

de nem is ez a fontos

az csak egy körülmény semmi több

2015. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Te nem saját tapasztalatot, véleményeket kérsz, hanem csak bólogatókat keresel ,akik azt mondják, igen, szüld meg albérletbe, ne foglalkozz a körülményekkel, csak az a fontos, h neked gyerek most azonnal, minden más le van.


Ezt csak abból gondolom, h osztogatod a bólogatóknak a szmájlikat. Így nem fogsz valódi véleményeket, személyes tapasztalatokat kapni, mert senkinek se hiányzik a lepontozás (nekem jöhet, engem nem érdekel)

2015. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es már ne hatagudj, de ez nem volt egy normális vélemény. Tapasztalatokra voltam kíváncsi, nem beszólogatásra, meg okoskodásra. Az érdekelt, hogy akiknél ugyanígy volt, hogy volt-e ennek bármi hátránya vagy ilyesmi. Most nem értem miért nem lehetett normálisan válaszolni. Látszik, hogy csak kötözködsz feleslegesen. Azért küldtem smiley-ket mert jól esett amiket írtak, mert bennem ezzel kapcsolatban nagy kétségek vannak.
2015. okt. 5. 12:16
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

7-es, mégis miért bólogatnánk valakinek, akit nem is ismerünk?


Én a saját véleményemet írtam le.


Ha neked van olyan, írd le, ha nincs, akkor meg felesleges a kérdezőt csapnod...


3-as voltam.

2015. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

hmm...


nekem jól alakultak a dolgok, de nem biztos h neked is jól fog...

mi anyósnál majd anyámnál laktunk előtte

most meg albérletben 3 gyerekkel


amikor lehetett olcsón hitelt kapni gondolkodtunk rajta de az volt a vége h inkább ne majd csak összejön annyi h legyen saját - hát marha nagy szerencsém van h nem vágtunk bele mert lehet h lenne saját lakás/ház de usznánk az adósságban !

tuti 2-3x több lenne a hitel mint amit most fizetünk az albérletre

és a "saját lakás" túlkép nem is a miénk igazából


még így is minden hónapban megy a lakáskasszába 60e még egy év (akkor jár le) és lesz annyi a 3-ban h egy kis 1-1,5 szobás lakát vegyünk - ez a legnagyobb gyerek nevén lesz (haszonélvezettel) és kiadom amíg nem lesz rá szüksége. a bérleti díjat és a újra megkötött lakáskasszákból pedig már hamarabb lesz meg a 2. gyereknek a kezdő lakás ... stb...


szal nekem ez a tervem jelenleg ...

2015. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!