Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki nála idősebb nőt vett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nála idősebb nőt vett feleségül - el tudja-e oszlatni a házastársa (és a rokonság) aggódását azért, hogy biztosan elhagyja majd egy fiatalabbért?

Figyelt kérdés
Ritka, de bizonyosan vannak, akik náluk idősebb nőt vettek feleségül. Nekem is így alakult az életem, a feleségem kilenc évvel idősebb - nagyon jól vagyunk, szép családunk van, az egyetlen probléma: a feleségem nagyon sokat gyötrődik magában azon, hogy egyszer úgyis elhagyom majd egy fiatalabb nőért - mert a nők hamarabb öregszenek, a férfiak meg egyébként sem hűségesek. És ezt az aggódást a rokonság is erősíti. Van valaki hasonló helyzetben?

2015. okt. 6. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki ilyenbe belemegy, eleve nyitottabb erre a felállásra, mint aki nem. Tehát nem valószínű, hogy úgy áll oda az oltárhoz, hogy ezen görcsöl.

Ettől függetlenül megtörténhet, sőt, anyukám kolléganői között pont tudok egy ilyenről, akivel anno még anyuval össze is jártak, szóval én is jól ismertem a családot gyerekkoromban.

2015. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen aggályom, hasonló korkülönbség esetén (én vagyok a nő). A rokonság nem szól bele szerencsére, de nekem is voltak ilyen jellegű kételyeim... aztán egy olyan ember, akinek nagyon is adok a véleményére, megnyugtatott, hogy bármilyen korkülönbség esetében fennáll ez a "veszély", garancia soha, semmire nincs, minden kapcsolat jár némi kockázattal... de ha ezt a kockázatot nem vállalom, akkor lemondok a várható előnyökről is, és arról, hogy akár még jól is alakulhat a dolog!


Az exem például egy nálam idősebb nővel kavart, amíg együtt voltunk... az mennyivel jobb?


Szóval én félretoltam az aggodalmaimat, és igyekszem úgy alakítani a kapcsolatot, hogy esze ágába se legyen elhagyni. Ha mindezek ellenére megtörténik, akkor így jártam... akkor is megtörténhetne, ha egyidősek lennénk, vagy a párom lenne idősebb.

2015. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 kivételtől eltekintve nem mondtak ilyesmiket a feleségemnek szemtől szembe, de még nekem sem eddig. Akkor egyszer is úgy csináltunk mint akik meg sem hallották a megjegyzést.

Ha többen mondanának is ilyesmiket, nem érdekelne, se engem se őt. Bízik bennem, és tudja hogy azért vettem el mert szeretem. Tudtam akkor is, hogy idősebb egy kicsit.

Én amúgy is unalmasnak tartom az átlag lányokat. Most nem külsőségekre kell gondolni, hanem személyiségre. Nincs még egy olyan nő mint a feleségem, szóval esélytelen lenne a dolog, hogy őt lecseréljem bárki másra.


Mindig is érettebb voltam a koromnál, tudtam mibe vágok bele, mikor feleségül vettem a szerelmem, bár ő csak 3,5 évvel idősebb. Akinek a véleményét még meg is hallgatom, ismer annyira, hogy tudja, józan átgondolt döntést hoztam, akinek meg nem érdekel a véleménye, azzal gyakorlatilag nem is igazán tartom a kapcsolatot. Ha közölné velem ezt a dolgot valamelyik rokon, tudomásul venném, de amúgy hidegen hagyna.


A feleségednek komolyabb problémája van, mint pár rokon szövegelése. NEM BÍZIK MEG BENNED. Arra kéne választ keresni, hogy vajon miért?

2015. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha majd az asszonynak nem kell a szex, akkor stikába félrekefélsz majd!

De ezért nem kell otthagyni! Hisz nő annyi mint a tenger!

2015. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én férjem 7 évvel fiatalabb mint én.A kapcsolatunk első időszakában volt rám jellemző,hogy ezen aggódtam,szerencsére nekem senki nem mondott ilyeneket.A férjem viselkedése velem szemben az ami magabiztossá tesz ilyen szempontból.Rajong értem(én is ő érte) minden ebédnél elmondja,hogy én főzök a világon a legjobban,minden szex után áradozik,hogy milyen isteni volt,és hogy milyen nagyon szép vagyok,hogy ő még ilyen nőt az életében sosem látott,és megesket,hogy ugye sosem hagyom el.Ha dolgozni van,akkor is mindig küld üzenetet,vagy délben ebédszünetben rám csörög egy perce,hogy bosszantja ha megnéznek a pasik az utcán stb.stb.Egyszóval érezteti folyamatosan a szerelmét a ragaszkodását,és ez nagyon-nagyon fontos,bár sztem ez minden kapcsolatban az..A lényeg,hogy nincs okom,hogy egyáltalán eszembe jusson az,hogy bármikor is elakarna hagyni.
2015. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!