Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 125ezer ft-ért 100 rózsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

125ezer ft-ért 100 rózsát venni a feleségnek. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Pici gyerek van, a pár albérletben lakik, a nő gyesen van, a férj tanári fizetést kap. Szerintetek tényleg szükséges ilyesmire _ennyit_ költeni ?
2015. okt. 20. 07:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Esztelenseg marcsak a gyerek miatt is. Bizonyitasi kenyszere van?
2015. okt. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Tobb mint 1000 ft egy szal rozsa?
2015. okt. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
remélem, nem kapok olyan kommenteket, hogy nincs hozzá közöm )igen , tudom, hogy nincs:)) , csak eszetlenségnek tartom.. kicsit fura számomra az is ,hogy a nő mennyire odáig volt az örömtől, én biztos, hogy arra gondolnék, hogy nagyon megható gesztus, de mennyi minden másra költhettük volna.. igazából arra jöttem rá ez által az est által, hogy valami tényleg nem stimmel náluk..más dolgok is picit furák számomra pl. a nő matekból korrepetál gimiseket évek óta otthon és most felvettek egy babysittert heti 1-2 délutánra, hogy a nő korrepetálhasson a gyerek mellett, mondván hogy az kikapcsolja egy kicsit a monotóniából és hogy szeret korrepetálni. ez nagyszerű, de ami pénzt megkeres a tanitással, az meg a babysitternek.. a nő anyukája szokott vigyázni a gyerekre és szivesen vigyázna ezentúl is -ingyen és örömmel - de a nő nem kaarja, mert nem akar mostmár annyira az anyjára támaszkodni. mondjuk az anyja főz rájuk amióta együtt vannak és most is, de mindegy.. a gyerekre azért ne vigyázzon, inkább a matekkorepetálásból befolyó pénzt ölik babysitterre. csak azt nem értem, hogy az ellen miért nem hadakozik annyira, hogy ne főzzön rájuk, ha annyira önállósodni akar. vagy másik példa : elegáns éttermekbe járnak havi egyszer.. oké, értem, fenn kell tartani a szerelmet és ápolni, de ezt is olyan felesleges rongyrázásnak érzem.. mit gondoltok ?
2015. okt. 20. 07:38
 4/36 A kérdező kommentje:
instagram-on megosztotta a nő a virágküldő cég profilját és a 100 szál rózsához ekkora összeget irtak.. ott láttam meg véletlenül és kicsit elcsodálkoztam.
2015. okt. 20. 07:39
 5/36 anonim ***** válasza:
Kicsit túl vannak árazva azok a rózsák.
2015. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%

Az étteremmel nincs gond havi egyszer szerintem, nem akkora kiadás az. Egyszer az életben ez a rózsás dolog is belefér és a babysitter is, írtad, hogy a nő azért korrepetál, mert élvezi, tehát nem a pénz miatt, így az nyugodtan elmehet a babysitterre.

Sosem értettem ezt a tegyük félre az összes pénzünket amit megkeresünk és sose csináljunk semmit amit élvezünk mert az drága mentalitást. A pénzt nem eltenni kell hanem elkölteni, eltenni csak annyit, amennyit feltétlenül szükséges.

2015. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
20%
Albérletbe szülni?? Amúgy sincs sok eszük. Költsék csak a pénzüket pár nap alatt elrohadó vágott virágra!
2015. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
32%
Ki vagy Te a tortenetben kerdezo?
2015. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem okoz nekik anyagi problémát, akkor 1-2 x az életben simán megérdemel az ember egy 125 ft-os csokrot is.
2015. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
51%
Mármint 125 ezer ft-os csokrot is ... :D
2015. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!