Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek szeretője van, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szeretője van, az hanyagolja a feleségét az ágyban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindig! Van akit "felpörget" a rbi, olyan is van, akit a megbánás vezérel, nem törvényszerű a szexuális közeledés hiánya!
2015. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem, én sokkal aktívabb voltam szerető mellett. A szerető miatt amúgy is fel voltam dobva, gyakran fel is izgulva, a feleségemmel pedig minden este ott volt lehetőségnek.
2015. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
..es a nemi beteg gondozo orul van sok sok beteguk megy ping ping ba a nemi baj
2015. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

én megnyúznám az ilyet! nem tudom ti hogy vagytok vele de aki vkit megcsal nem való kapcsolatba!

Felvágnám a gerinc vonalában és megnyúznám,szerintetek?

2015. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En a ferjemmel elvagolagosan beszuntettem a szexet (amikor nekem lett szeretom). De unokatesom amikor rajott megcsalja a ferje ezerrel elkezdett a ferjevel szexelni. Szomoru, hogy a ferje a szeretovel is fokytatta...


A pszichologusok szerint van olyan, hogy otthon is aktivabb lesz es van olyan, hogy otthon utana nem teljesit. (Az elobbi ferfiakra kicsit jellemzobb az utobbi pedig a nokre, ha csalnak.) DE A LENYG: a korabbiakhoz kepest megvaltozik az adott ember szexualis viselkedese, ez minden esetben eszreveheto, ha tartos szeretorol van szo (azaz nem egy ejszakarol, hanem hetek, honapok). Ez vonatkozhat gyakorisagra, szexualis segedeszkozok hasznala8tara, uj otletekre, oltozkodesre, poziciokra, impotenciara, az aktus idotartamara stb. Ha ezt a feleseg nem veszi eszre, akkor az csak azert lehetseges, mert elotte se erdekelte mi hogy van es eleg reg egyutt vannak, hogy ez egyfajta jé most aktivabb ez csak jo nekem vagy jé most faradtabb szegeny biztos sok a stressz go dolattal elintezze. De a pszichologusok tanacsado oldalain elso helyen szerepel, hogy szinte azonnal szeretore lehtet gyanakodni a szexualis elet hirtelen megvaltozasakor es ilyenkor a tobbi szeretogyanus jel megletet is meg kell vizsgalni, na meg kikerdezni a kedves ferjet.

2015. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.... vagy, amit írtak eddig is, hogy fel van dobva, vagy csak azért, hogy ne is gyanakodjon a feleség.
2015. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!