Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Friss házasként elvárnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss házasként elvárnátok a másiktól, hogy kettesben töltsétek Szentestét, ha nagyon rosszban lennétek a házastársatok családjával?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Akármilyen is a viszony, Szenteste lehetne kivételt tenni, és egy vacsorányi időt kibírni a másik családjával.
2015. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha jóban lennék, akkor is elvárnám. A Szenteste a szűk családé, a Karácsony többi napja a vendégeskedésé.
2015. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
A Szentestét mindenképp kettesben töltjük, attól függetlenül, hogy jó a kapcsolatunk a szüleinkkel. A Szenteste csak a közvetlen családé, jelen esetbe friss házasoké, akik immár önálló család. Karácsony napján és második napján fogjuk a szülőket meglátogatni. Nekünk is ez lesz az első közös Karácsony.
2015. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De akkor itt kit értesz szűk családnak? A házaspárt egymás között, vagy a szülőket, testvéreket.
2015. nov. 1. 20:06
 5/24 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak szántam, mielőtt jött a harmadik, bocsi :)
2015. nov. 1. 20:07
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

Ha már házasok vagytok akkor már valóban külön család vagytok attól függetlenül is, hogy van e gyermeketek vagy nincs.

Azt ketten töltitek.


Anno mikor házas voltam, akkor mi úgy csináltuk, mivel aznap is dolgoztam délelőtt biztosan, hogy másnap ebédre mentünk egyik szülőhöz vacsira meg másik szülőhöz, persze csak azért volt megoldható mert nem laktak egymástól 200km-re.

2015. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Annakokáért elhagyja a férfiú az ő atyját és az ő anyját, és ragaszkodik feleségéhez: és lesznek egy testté.

(Mózes2:24)

2015. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a házaspárt értem szűk család alatt. Ők most már egy család, függetlenek mindkét fél szüleitől, és a szülői házba már csak vendégként járnak vissza.
2015. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 opened paradise ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok,hogy az a szűk családé. Azé,akivel amúgyis együtt élsz.

Tesók,szülők már nem.

2015. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

Akkor nálunk elég kifordult a világ. :D 24-én szüleimnél vagyok, öcsém barátnőjével együtt, mert ő fél a saját rokonaitól, aztán 25-én nincs semmi, mert akkor szüleim látogatják apám szüleit, 26-án nagy családos kajálás van kb mindenkivel együtt. Férjem meg lemegy kb 400km-re élő családjához, és 26-án vissza menekül, hogy elege van. XD


Bár csak egy éve vagyunk házasok, de azelőtt is ez volt a program. Ha gyerekünk lesz még furább lesz.

2015. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!