Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Friss házasként elvárnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss házasként elvárnátok a másiktól, hogy kettesben töltsétek Szentestét, ha nagyon rosszban lennétek a házastársatok családjával?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 20:03
1 2 3
 21/24 omba ***** válasza:
100%

Kérdező, felnőttél - gyereke vagy a szüleidnek, de nem vagy gyerek: egy család központja vagy.

Mi örültünk nagyon az első közös Szentesténknek, szokatlan volt de, hogy rossz lett volna????

2015. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem:

"Én annak a híve lennék, hogy legyen mindenki együtt, de így.."

Ti ketten, a te családod, és az ő családja?

Olyan nemigen van.


Tavaly, az ő szüleinél voltatok és neked rossz volt, most akkor az a baj, hogy te szeretnéd, hogy kettesben legyetek, vagy ő?

2015. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én részemről szintén a kettesben töltés pártján vagyok, de van olyan barátnőm (ők szintén első karácsonyt töltenek idén együtt), hogy délelőtt mennek a srác szüleihez, ott karácsonyi ebéd van, este meg a lány családjához - mert náluk éppen az a divat, hogy az idősebb testvérei is hazatérnek a szentestére családostul. Bár ott mindenki kész volt erre a kompromisszumra. :)


Az én családomban inkább a "szenteste szűk család, a többi nap látogatás" a divat (szülők, testvérek), bár jelen pillanatban én sem tudom elképzelni, hogy hogyan lesz, ha egyszer összeházasodunk a párommal - nem volt még olyan, hogy ne lettem volna otthon szentestén, és az ő családja is berág, ha ő nincs, úgyhogy nekünk "közös" még nem volt ilyen értelemben, mióta együtt vagyunk. :D

2015. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én imádom a kettesben töltött karácsonyt! :) Nagy nyüzsis családból jöttünk mindketten, mégis nagyon jó, hogy csak ketten vagyunk, együtt főzünk valami klasszat (töltött kacsát, vagy csirkét, párolt káposztát, ...) Együtt díszítjük a fát... tavaly annyira sok időnk volt, hogy miután megfőztünk lazán és feldíszítettük a fát elmentünk moziba megnézni egy karácsonyi filmet. Onnan hazamentünk, megvacsiztunk, megajándékoztuk egymást és minden tökéletes volt. Sztorizgattunk, beszélgettünk, azt hiszem még sétálni is elmentünk. :D

Ahol ilyenkor gyűlik össze a család, az más tészta, ott totál megértem, hogy otthon karácsonyoznak, mi 20 kmre lakunk a családjainktól, minden héten többszörlátjuk őket. :)

2015. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!