Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő járás, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő járás, illetve együttélésután tartod elfogadhatónak (ha annak tartod) a rendszeres veszekedést egy kapcsolatban? Hosszútávpn mindenképp megsinyli a kapcsolat a vitákat vagy nem feltétlenül?

Figyelt kérdés
Egy nyugodt, békeszerető és egy vitatkozós, lobbanékony ember vajon összeillik ?
2015. nov. 9. 20:06
 1/9 RRR ***** válasza:
100%

nem elfogadható a háborúzás egy kapcsolatban

meg hát

nem...

2015. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Részemről úgy gondolom,tudni kell bánni a nőkkel, A nővel.

Lehet egy lobbanékony barátnő,de tudni kell kezelni.

Természetesen van olyan,hogy semmiképpen nem megy a dolog,akkor nem marad más,csak a könnyes búcsú.

Női oldalról már más a helyzet, mert egy agresszív pali lehet,az agresszívitását a barátnőjén tölti ki,dehát erről beszéljenek a csajok,hogyan lehet kezelni, szerintem nehéz ügy.

2015. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
itt a nő az agresszor :)
2015. nov. 9. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem tartom elfogadhatónak a veszekedéseket egy kapcsolatban, maximum kisebb viták férnek bele.
2015. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is úgy gondolom, mint az előző. Olyan előfordul, hogy néha egy-egy dolgon nem ért egyet a két fél, és ezen hevesebben vitatkoznak, de a rendszeres veszekedés nem egy jó kapcsolat alapja. És ez idővel csak romlani fog.
2015. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom évente 1-2 veszekedés még beleférhet mondjuk. De ha az a bevett módi, hogy kb minden veszekedésbe torkollik, mondjuk már havi szinten előfordul, akkor szerintem nem illenek össze a felek.

Én alapból nem tartom normálisnak, ha az emberek csak veszekedéssel tudnak kommunikálni. A megbeszélésnek, kompromisszumnak sokkal több értelme van.


"Egy nyugodt, békeszerető és egy vitatkozós, lobbanékony ember vajon összeillik ?"


Szerintem nem.

2015. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Veszekedés sosem elfogadható egy kapcsolatban szerintem. Vita az lehet, ez alatt én az intelligensen átbeszélt nézetkülönbséget értem.
2015. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendszeres veszekedés sosem elfogadható, az a kapcsolat szerintem halálra illetve ha valamiért mégis együtt maradnak, boldogtalanságra van ítélve. Hacsak nem mindkét fél mazochista.
2015. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy a nő az agresszor? És miért agresszív? Ha valaki állandóan frusztrált, és veszekszik, akkor annak oka van Nem a veszekedést kell elfogadni, hanem a frusztráció okát kell megszüntetni.
2015. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!