Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy többet érezzen irántam? Vagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még tavaly megismerkedtem egy fiúval és elhívott randizni.Már az elején voltak fenntartásaim annak ellenére,hogy a közös hangot megtaláltuk.Csúnya vége lett az egésznek ugyanis átvert ezért megszakítottam vele a kapcsolatot,ami neki nem tetszett.Utána sokat szórakozott velem ami nekem nehéz volt,mert hiányzott.

Most megint felvettük a kapcsolatot facen egy bizonyos ügy kapcsán,de már az elejétől kezdve bele akart vinni egy üzletelésbe és talit kért hamar.A talin is rögtön az üzletelésről beszélt,majd váratlanul megcsókolt,amit azért engedtem,mert régen már megtörtént.Aztán jött a sz.x témával,én azt hittem először,hogy csak viccel.Majd kb. egy óra után közölte,hogy neki mennie kell suliba(késő d.u.)egyértelmű volt,hogy hazudik.Nagyon ledöbbentem hisz még alig töltöttünk együtt időt.Azt mondta,hogy írjak majd én neki,mert ő nem tudja mikor dolgozom meg jelöljem én facen.A talira az indoka miatt mondtam,h oké,a facera azt hogy nem jelöljön be ő.

A második talit jó előre megbeszéltük,úgy készültem,hogy az egész délutánt együtt töltjük.Késett, akkor is közölte,hogy neki üzletelnie kell,mennyi minden sz.r van,taliznia kell egyik ismerősével stb.A tali végén telefonálgatott,és megint lelépett egy óra után.A sz.x témával megint elő jött,kezdett egyértelművé válni,hogy csak ki akar használni.Közölte,hogy Ő majd nálam alszik,mondtam neki,hogy ez nem így működik.Nagyon rosszul esett ez nekem meg is haragudtam rá,mondtam is neki,hogy menjen.Erre azt mondta,hogy neki ilyen munkája van.

Röviddel a tali után írt nekem facen,hogy mi van velem,én pár napra rá írtam neki röviden.Szóvá tette,hogy eltűnök és,hogy jó lenne talizni,de neki x-re megint suliba kell lennie.Kérdeztem,hogy akkor minek veti fel a talit,erre azt mondta azért,hogy gyorsba lássuk legalább egymást.Valahogy rossz érzéseim voltak,féltem,hirtelen igent mondtam,pedig szívem szerint megmondtam volna neki,h sz.ba sem veszel. Taliztunk,jó érzés volt látni meg jól esett az,hogy puszit ad,össze bújik velem.Aztán elmentünk sétálni,és x percre rá neki nyomott durván az egyik ház kerítésnek-amitől megijedtem,csókolgatott meg undorító dolgokat mondott az mellett,hogy milyen jó csaj vagyok.Rá kérdeztem,hogy ő most akkor csak sz.et akar,vagy járni.Erre azt mondta,hogy mindkettőt.

Kb aig keres,alig ír,sz.ba sem vesz,a tali után 2,5-3 napra írt egy érdeklődő üzit amire (még) nem írtam semmit. Az elmondásai alapján amúgy rengeteg lánnyal volt már együtt.Az ismerőseim azt mondták,hogy úgy elküldték volna melegebb éghajlatra.

A gond az,hogy magányos vagyok,nagyon csúnya is(hiába mondják sokan,hogy szép) nincs senkim,soha nem is volt,az ha valaki kevesebbet keres nem zavar,de ez már túlzás.Ha Ő nem lesz már soha többet nem lesz senkim ezt érzem,én meg rettegek a magánytól,őt meg ismerem valamennyire már legalább.


Köszönöm.



2015. okt. 5. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyél már ennyire sötét. Csak meg akar dugni, annyi. De még ha járni is akarna..


Az a mondatod. ".Ha Ő nem lesz már soha többet nem lesz senkim ezt érzem,én meg rettegek a magánytól,őt meg ismerem valamennyire már legalább. "


A legnagyobb baromság/kifogás, amit valaha hallottam. Szedd már össze magad. Nem tudom, hogy hány éves vagy de ennél még egy fogatlan 50-es is jobbat találna. Nem kell így rágörcsölni a témára. Találsz mást hidd el , ez a srác meg nem tette magasra a mércét, de ha ez kell hajrá. Sok boldogságot

2015. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Azt miért írtad,hogy a srác nem tette magasra a mércét? Szóval nála szerinted bárki jobb?
2015. okt. 5. 20:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem igen. Még tavaly ismerted meg, tavaly. Nem gondolod, hogy ha annyira érdekelnéd akkor többször keresett volna!!??! Találsz mást ne aggódj. Vagy úgy érzed, hogy boldog leszel vele?
2015. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de úgy gondolom ahogy Te.De miért írtad azt,hogy nem tette magasra a lécet?
2015. okt. 5. 20:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy boldog lennék vele,hisz nem is akar járni,kb,sz.ba sem vesz,de én meg szakítani sem akarok,meg tovább megalázni magam sem,tehát csapda helyzetben érzem magam...Ezért lenne jó,ha többet érezne irántam.
2015. okt. 5. 20:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs varázs trükk arra,hogyan érdekelhetném jobban?
2015. okt. 5. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert az a te szemszögedből nézve ez egy szar kapcsolat. Neked vannak elvárásaid, amik nem tűnnek irreálisnak. Nem érzed jól magad, szarik rád, nincs veled, hanyagol csak meg akar dugni, ezért nincs magason a léc akár milyen helyes is. Szerintem keress olyat akivel összeillesz és jól érzed magad vele.
2015. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Hát szerintem az is,és az elvárások természetesek lennének.Más úgy sem lesz,nem is keresek.Ez van... :(

2015. okt. 5. 20:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként Te szóltad le (jogosan),hogy ez egy sz.r kapcsolat. :D
2015. okt. 5. 21:05
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
ne ringasd magad abban h ez bminemű kapcsolat lenne. Ez kb semmi és a srác semennyire nem tisztel.
2015. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!