Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan múltbéli szerelmed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan múltbéli szerelmed, ami "nem múlt el" vagy legalábbis időről időre visszatér? Mesélj róla.

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

7 éve kerülgetjük egymást egy sráccal, azóta neki menyasszonya van, nekem vőlegényem. Közben én lassan 2 éve külföldre is költöztem. De néha még mindig rám ír, és vár haza.

21L, 23F

2015. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, az egyetlen lelki társam volt. Szinte nap gondolok rá, pedig már régóta férjnél van.
2015. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi kommenteket. ha van kedvetek kicsit mesélni róla, megköszönöm :) csak mert én is ebben a cipőben járok.
2015. nov. 9. 22:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak nagyon közelmúltbéli, de majd elmúlik.
2015. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem éreztem konkrét szerelmet iránta, csak barátok voltunk a lánnyal, viszont nagyon-nagyon meghatározó személy volt az életemben.

Általános iskolában ismerkedtünk meg és kábé egy évig tartott a barátságunk, aztán egy hülyeségen összevesztünk, én pedig túl büszke ember voltam ahhoz, hogy bocsánatot kérjek.

Ma már átkozom magam, amiért nem kaptam két kézzel utána. Tény, hogy azóta már megváltozott, már nem olyan kis mosolygós, jóindulatú lány, mint amilyen hetedik osztályos korában volt, szóval ma már nem is kérnék annyira a társaságából, de ennek ellenére rendszeresen eszembe jut.

Akkoriban nem voltam túl közkedvelt a sulimban, ő viszont minden előítélet nélkül barátkozott velem és elhittem róla, hogy komolyan élvezi a társaságomat.

Nem is azt sajnálom a legjobban, hogy már nem igazán tartjuk a kapcsolatot, hanem azt, hogy tényleg egy hülyeség miatt hullottunk szét és csak egy kicsit kellett volna megerőltetnem magam, hogy megakadályozzam.

De legalább tanultam az esetből.

22/F

2015. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A múlt az múlt. Úgy is kell kezelni. Jobban zavarnak azok amikor a saját baromságom miatt maradtak el lehetőségek olyanokkal akikkel jó lett volna átélni sok dolgot, de akkor és ott hülye voltam. Meg fiatal. 14 évesen még azért más volt minden.
2015. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs, mert szerencsére rájöttem, hogy ezek csak vak rajongások voltak.
2015. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 éve találtam meg az "igazit", egy évig voltunk együtt. Azóta több barátnőm is volt, mára már nős ember vagyok, de nekem Ő volt az igazi, és ez soha nem fog változni. Nem mondom azt, hogy még mindig szerelmes vagyok belé, de úgy szeretni soha senkit nem fogok tudni, ahogy Őt szerettem.
2015. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:( sajnálom. egy cipőben evezünk, nekem egy is egy régi szerelem volt a legnagyobb. hogy tudod ezt magadban lekezelni ? a házasság sem tudta elfeledtetni ?
2015. nov. 13. 08:46
 10/12 terményes válasza:

... " Az első szerelem, olyan mont egy látomás. Az első szerelem legfeljebb egy kézfogás. Az első szerelem mégis szebb a többinél. Az első szerelem mindhalálig elkísér !"( Máté Péter )

Az első szerelem nincs kórhoz kötve. Hinnéd, fiatalon hogy ő a nagy Ő " S az évek szállnak mint a percek " És egyszer......

2015. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!