Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erdekhazassag? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekhazassag? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az egyik baratom segitsegemet kerte,arrol van szo hogy hozza menjek,hogy megkaphassa a magyar utlevelet..eloszor azt hittem viccel de nem.. mit csinaljak?

2015. nov. 13. 14:15
1 2
 1/14 redghost válasza:
100%
Szerintem az érdekházassággal az ember csak a saját életét teszi tönkre és nyomorítja meg.
2015. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen egyértelmű lenne, hogy nem megyek bele.
2015. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
miert? hogy birnank lebukni? mert olvastam hogy 2 evet is kaphatnek ezert..
2015. nov. 13. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van pár minden lében kanál rokona, jóakarója.
2015. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont a lebukás veszélye miatt nem mennék bele.Még akkor se ha egy vagyont fizetnének érte.
2015. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahol én élek ez elég elterjedt. Bar azt a nők itt pénzért csinálják. Nekik meg kell jelenni bizonyos időközönként együtt a hivatalba, ellenörzést is kapnak szinte rendszeren. Mivel ez egy érdekházasság, lehetséges, hogy szerelmes leszel valakibe. Akkor nem mehetsz végig vele az utcán kézenfogva, nem csókolhatod meg nyilvános helyen. Hisz sosem tudod, hogy ki az aki épp fogyel benneteket. (Nem tudom ez Magyarországon hogy megy) Nincs az az isten vagy az a pénz hogy én ezt bevállajam. Neked azért sok sikert. Viszont ne feledd: Nincs az a titok ami egyszer ki nem derülne.
2015. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiről te írsz, az névházasság. Azt se felejtsd el, hogy a házasság vagyonközösség. Minden megszerzett jövedelmed felére igényt tarthat és követelhetkk rajtad az ő adósságát.
2015. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Marha vagy ha belemesz foleg ingyen

De oszinten semmi penzt nem er meg

Nyugaton a lokoto alban orosz arab stb pasik hulyitik a csontbuta lanyokat es hazassagot akarnak veluk egyertelmu utlevel es allampolgarsagert cserebe.

A masik fajta az fizet nyugaton egy hazassag plus allampolgarsag ara 25-30 ezer eu min 5 evig kell hazasnak lenni

Tehat csak egy buta no megy bele hiszen borton is jarhat erte

2015. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem magyar orszagon elunk.es itt eleg 1 ev hazasag...es alban..amugy baratom nem ilyen jott ment..cserebe kapnak valamit.
2015. nov. 14. 11:54
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
kapnal valamit? Igy mar igazi csalas es buncselekmeny kapnal 1-5 evig es 20 ezer eu buntetest is
2015. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!