Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, valaki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, valaki volt mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem reg hazasodtunk ossze, de mar nyolc eve egyutt vagyunk es babat varunk. De en ugy erzem hogy ferjem nem foglalkozik velem, olyan fura pl.: ha haza jon munkabol csak a telefonjan nezzeget, keresgel, akkor jon oda hozzam ha sexet akar. Nem tudom hogy a terhessegemnek koszonhetem hogy erzekenyebb vagyok vagy valami masnak. Eleg ritkan vagyunk egyutt mert hol itthon csinal ezt azt vagy munkaban van. Nekem nagyon fura es arra gondoltam hogy nem-e megint valaki munkabbol szediti. Regebben volt ra pelda egyszer.
2015. júl. 2. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

nem-e megint valaki a munkából szédíti?

ahhoz neki is hagynia kell..felnőtt ember szabad akarattal. ha nem bízol benne, beszélj vele erről. de próbáld nem túlzásba esni, most biztosan érzékenyebb avyg.

2015. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!