Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik pasihoz érné meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasihoz érné meg hozzámenni; akit valószínűleg szeretek, vagy aki a biztos pont lehetne?

Figyelt kérdés

volt egy barátom 4 évig, aztán egy másik fél évig (nem is igazán barát, mert nem történt köztünk semmi a vallása miatt), aki szeretné ha hozzámennék. ő lenne a biztos pont, nem szégyellt beszélni rólam a szüleinek és szembeszegülésük ellenére meggyőzte őket, hogy engem elvehessen - ő aranyos, kedves és figyelmes srác, biztos nem okozna csalódást.

nem akartam egyből hozzámenni, úgyhogy offoltam, és összejöttem valakivel (5hónapja), ő is mondta már hogy elvenne, de titokban, mert a szülei nem fogadnának el, aztán majd valahogy alakulna és csak belenyugodnának. na most amikor őt megismertem azt mondta két feleséget akar, de már azt mondja én is elég lennék neki. eléggé elcseszett a szitu, bízom benne egyelőre, de lehet mégse venne el, vagy csalódás lenne a vége, és a családja élete végéig utálna, viszont már 22 éves vagyok és nem akarom az időmet pazarolni egy olyan férfira aki nem biztos hogy el akar venni. egyébként meg senki se szereti bizonytalanságra építeni a jövőjét.


2015. nov. 16. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyikhez sem.
2015. nov. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
A franc akarna 22 éves csajt elvenni feleségül.
2015. nov. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még.
2015. nov. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Aki 5 hónap után megkéri a kezed,hááát... ez birtoklási vágyra utal, felejtsd el az embert, ha jót akarsz.


A vallásos srác meg,ha a vallása miatt nem lehet köztetek semmi,az xar ügy.

Ez egy nem normális dolog,hogy a vallás ilyenekre kényszeríti az embereket.

22 éves vagy,felesleges elköteleződnöd egyelőre.

Úgy összeházasodni valakivel, hogy nem éltél vele minimum 1 évet közös háztartásban, nem dugtatok előtte...meredek.

Ez az egész szituáció abszurd,nem is tudom mit mondjak.

2015. nov. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint egy elcseszett tv sorozat története...mondd, nincs egy férfi arrafelé, aki jól megdugna, felvállalna téged ország-világ előtt és békén hagyna az esküvővel addig amíg reálisan megismeritek egymást?

Ne legyél már gyerek. Az még nem jutott eszedbe, hogy ha csak azért vagy valakivel, mert elvenne, akkor az egyvalamihez lehet biztos pont: egy boldogtalan házassághoz?

2015. nov. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne robbatsatok!
2015. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"biztos nem okozna csalódást"

Ebben ne legyél biztos. Például bőven kiderülhet, hogy aszexuális, vagy hogy olyan tulajdonságai vannak, amik egy együttélés során elviselhetetlenek.

A másikról kb. szót sem érdemes ejteni.


Én megértem, hogy nem akarod az idődet pazarolni, de az mennyivel jobb, ha meggondolatlanul összekötöd az életed valakivel, szülsz neki két gyereket, majd elváltok?

Az nem időpazarlás, ha alaposan meg akarsz valakit ismerni, mielőtt hozzámész, még akkor sem, ha a végén szétmentek. Ezzel ugyanis rengeteget lehet tanulni, tapasztalni. Ilyenkor az ember a következő kapcsolatában, választásánál már okosabb, ami a jelek szerint, ne haragudj, de rád fér...

Én is amondó vagyok, hogy egy év együttélés (és szex) minimum kell ahhoz, hogy el lehessen dönteni, valakivel le tudjuk élni az életünket, vagy sem. A legnagyobb időpazarlás beleragadni egy amúgy rossz kapcsolatba, csak a kényelem kedvéért.

22 évesen semmiről nem vagy lemaradva, sőt! Akkor leszel lemaradva, ha majd 10 év múlva, két gyerekkel kell társat keresned, az sokkal nehezebb lesz! Inkább most fontold meg alaposabban.

2015. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyikhez sem. Olyanhoz igen, aki nem akar alapból két feleséget, felvállal a szülei előtt is, és akit én is szeretek. Különben mégis mi értelme lenne?
2015. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Igen nekem is amúgy az jutott eszembe egyből,hogy ilyen "problémás"pasikhoz max 30-35 évesen mennek a nők férjhez,mert kétségbe vannak esve,hogy mikor fognak szülni kb.
2015. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Remélem ezt se sem gondolod komolyan.


1. 22 évesen még nem lenne szabad férjhez menni. Az élet célja nem a férjhez menés, de nálad úgy tűnik, mintha mindenáron választani akarnál egy férjet.


2. 5 hónap ismeretség után nem szabad férjhez menni. Főleg ha az illető már az elején nyíltan közli, hogy te egyedül nem vagy elég neki. Mégis mit vársz a folytatástól. A majd lesz valami hozzáállás elég gáz.


3. Olyan emberhez nem szabad férjhez menni, aki nem szeretsz. Biztos pontnak ott vannak a barátok, vagy talán a családod. Mellesleg csodás házasság lenne belőle, ha 5 hónapja csalod.


Azon gondolkodtál már, hogy keress egy harmadikat? És hogy pasitól függetlenül is elkezd építeni a jövődet?

2015. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!