Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg terhes vagyok,9...

Valószínűleg terhes vagyok,9 hónap múlva lenne pont az érettségim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves leszek, és úgy néz ki teherbe estem a vőlegényemetől, de még nem érettségiztem le...nem tudom mit kéne tennem...Folytassam a sulit, amíg csak tudom? De ha májusban szülök, úgy sem tudok menni a vizsgára..nagyon bizonytalan vagyok mi lenne a jó döntés :S

2015. aug. 19. 20:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
65%
Amennyiben tudsz időutazni,akkor húzz zoknit a Jancsira.Ha nem tudsz akkor max halasztasz egy évet.Ne pánikolj.Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!
2015. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Védekezünk, ha erre gondoltál :) A halasztás meg azért nem annyira jó ötlet, mert bevezették azt hiszem azt, hogy aki bukik, az utána nem folytathatja ugyan azt az osztályt, amiben megbukott, hanem elsőtől kell kezdenie...halasztásnál nem vagyok biztos, hogy ugynaígy van...
2015. aug. 19. 20:33
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát sajnos nem igazán tudok segíteni, de amint láttam rögtön az éretlenek című film ugrott be:D [link] Maximum arra jó, hogy lazulj egy kicsit a stesszelés és gondolkodás közt:)
2015. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Bella169 ***** válasza:
77%

Szerintem járj suliba. Mindenből lezárnak április végére így meglesz az utolsó éved is. Februárban ne jelentkezz a tavaszi érettségire hanem később az őszire, és az akkor már 4-5 hónapos gyerek mellett simán megcsinálod az érettségi vizsgákat.

Valamint ha bebizonyosodik a terhesség én a helyedben egyeztetnék a sulival is, hogy milyen lehetőségeid vannak. Pl a tavaszi félévben előrehozott osztályozó vizsgák, hogy ne a suliból kelljen a végén szülni menned, hanem a végén otthon lehess.

2015. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Már nem létezik pótérettségi október körül?

Esetleg az megoldás lenne, hogy elvégzed a sulit és októberben érettségizel.

2015. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Suliba jársz, amíg lehet, ha jól megy, megkapod a 12. osztályról a bizonyítványt, hiszen április végéig jártok suliba. Ha nem sikerül mindenből, akkor osztályzóvizsga jövő augusztusban, majd októberi pótérettségi. Mi a gond ezzel?
2015. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

előző vagyok

" mert bevezették azt hiszem azt, hogy aki bukik, az utána nem folytathatja ugyan azt az osztályt, amiben megbukott, hanem elsőtől kell kezdenie"


Ezt a sületlenséget ki mondta?

2015. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
járj be suliba és tanulj amig tudsz.halasztás,év ismétlés,magán tanulo lehetsz.sok sikert
2015. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Járj be a suliba, ameddig csak tudsz, legfeljebb kérvényezed majd, hogy magántanuló lehess (szerintem ilyen esetben lehet), aztán októberben pótérettségi, és ez a probléma kipipálva. :)

Ne aggódj, menni fog, koncentrálj a babára! :)

Gratulálok!

(egyébként a vőlegényed mit szólt a hirhez?:))

2015. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

ha már tudod, hogy terhes vagy akkor minimum 4 hetes vagy, tehát ne 9 hónapot számolj, hanem 8-at, áprilisban fogsz szülni ha...

az évet lezárod, még ha hiányzol az utolsó pár hétben is meglehet, az érettségire meg akár el is tudsz menni ha van segítséged.


off: tehát ha 12. osztályban megbuksz, akkor vissza kell menned 1 osztályba a 6 évesekhez 20 évesen? vagy csak a középiskola első osztályába, tehát 9.-be? ne haragudj, de ezt ki mondta? :D érdekelne, bírom az IQ harcosokat :D

2015. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!