Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátoméknál alszok holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátoméknál alszok holnap este és valószínüleg pont akkor fog megjönni, hogy mondjam el neki? vagy épp ha olyan lesz az ágy vagy bármi mit fog hozzá szólni?

Figyelt kérdés
Ti ezt hogy oldjátok meg saját tapasztalat érdekel! :)
2014. júl. 31. 22:06
 1/8 Kerida ***** válasza:

Ha férfinak vallja magát megfogja érteni.


Ha még nem férfi, akkor hisztizik... vagy néz egy nagyot, hogy miféle sérülésed van.

2014. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy még nem aludtam a barátomnál, hogy pont akkor jött volna meg, illetve igen, de pont akkor késett szerencsére. Egyébként a barátom tudja, hogy nagyjából mikor kell megjönnie, szóval nem szokta váratlanul érni.

Amikor úgy aludtam náluk, hogy akkor jött volna meg, akkor inkább tettem be egy betétet éjszakára, hiszen nem szerettem volna, hogy véres legyen az ágynemű, ne adj isten az ágy. Elég kellemetlenül éreztem volna magam, így megelőzve a bajt, tettem be egy betétet, és úgy aludtam. A páromat nem zavarta, megértette, nem volt semmi gond belőle.


Ha ettől félsz, javaslom neked is ezt a megoldást, így biztos nem lesz gond, hogy esetleg összekened az ágyneműt vagy az ágyat. :)

2014. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Használj bátran tampont, akkor nem lesz kellemetlen meglepetés! :)
2014. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy kapcsolatban az ilyen ne legyen tabu téma :)

mi még nem aludtunk együtt a barátommal, de mindig tudja mikor fog megjönni nekem, meg nyugodtan tudunk erről is beszélni :)

szóval simán mondd meg neki, hogy épp meglesz, bár én a te helyedben nem aludnék ott, itthon is kellemetlen, hogy olyan lesz a saját ágyam :) hidd el, meg fogja érteni, és neked is jobb lesz, ha máskor alszol nála, nem kell ezen izgulnod :)

2014. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 eve egyutt vagyunk mar refota tervezzük eut, ez lesz az eslo szoval lemondani nem szeretnem, nagyon köszönöm a valaszokat! :)
2014. júl. 31. 22:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat.a.helyesirasert!!!
2014. júl. 31. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, nekem a barátnőm elmondta, megértettem és nem volt ebből semmi probléma sose :)
2014. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mond meg neki simán,hogy mi a helyzet biztosan megérti.. ;-)
2014. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!