Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik min.5-10 éve házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik min.5-10 éve házasok, milyen a házas élet?

Figyelt kérdés

Engem anyukám egyedül nevelt, így nem tapasztaltam soha, hogy viselkednek egymással a házastársak. Ha a barátnőimnél vagyok, akkor sem töltök 5 percnél többet a szüleivel. Szerintem tegnap töltöttem el életemben eddig a leghosszabb időt egy házaspárral, ők 12 éve házasok és olyan jó érzés volt, mert annyira látszott rajtuk, hogy szeretik egymást. Már abból is, ahogy egymásra néztek. Aztán mikor a férfi hazahozott engem, akkor elköszönt a gyerekeitől meg a feleségétől, mert már késő volt és mire visszaér, addigra már úgyis aludni fognak. Igazából semmi különöset nem csináltak, csak megpuszilta meg átölelte a feleségét (meg a gyerekeit) de annyira áradt belől a szeretet. Tök jó érzés volt még nekem is. És nem azért csinálta, mert ott voltam és hogy családi idillt mutassanak, mert akkor pont azt hitte, hogy nem is vagyok a közelben, nem láttak. Én meg ezen elkezdtem ma gondolkozni..

Ennyi év után nem tűnik el a szerelem? Vagy nem gyengül? Vagy csak átváltozik? De mivé? Mi lesz más pár év házasság után, mint az elején? Mennyi időt töltötök átlagban együtt? Milyen gyakran veszekedtek? És ha veszekedtek hogy simítjátok el a vitát, kiabáltok vagy nyugodtak tudtok maradni? Lehet, hogy hülye kérdések, de úgy érdekelne, milyen egy általános házas élet, az ilyen hétköznapi dolgok.


2015. nov. 24. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
szar
2015. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Én 18 év után is szerelmes voltam a páromba. Akkor is, amikor megcsalt, becsapott, megalázott. Majdnem mindent meg tudtam bocsátani neki, mert ismertem, ismertem az érzéseit, a motivációit. Tehát nem kell elmúlnia a szerelemnek.

És igen, szerettem másfél évtized után is átölelni, kézen fogva sétálni, stb.

2015. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Bővebben? Ha szar, miért szar?

Írjatok légyszi normális válaszokat!

2015. nov. 24. 18:26
 4/17 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm! Sajnálom, hogy ilyen volt.. Eddig kettőből kettő rossz:(
2015. nov. 24. 18:27
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

#4:

Ne sajnáld :-) #2-es vagyok. Én nagyon szépnek éltem meg azokat az érzéseket. Az, hogy vége lett valami miatt ... egy kapcsolathoz két ember kell, ha tönkremegy, akkor arról ketten tehetnek. Én nagyon sokat tanultam belőle és több lettem általa. A közösen töltött időt meg pozitívumként élem meg: olyan mély érzéseket éltem át, mint szerintem kevesen és közben boldognak éreztem magam. Szép emlék, de a világ változik. Azóta újra boldog vagyok, bár nem releváns, mert ez még csak két éves kapcsolat :-)

2015. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Hú én mindig a rosszat tapasztaltam.

Nagyszüleim folyton veszekedtek, bár ők azért szerették egymást, de így nem mutatták ki.

Másik nagyszüleimnél a mamám muszájból ápolta a beteg papámat, aki nem bánt jól vele soha.

A szüleim is folyton marják egymást már 29 éve házasok, bár azért szeretik valamennyire a másikat, csak ők még annyira se mutatják ki. Inkább mindig a balhé megy. Többnyire elég hűvös a kapcsolatuk.


El se hittem, hogy működhet jól is. De múltkor a kórházban találkoztunk egy idős párral és beszélgettünk akik elmesélték miért vannak ott és látszott mennyire szeretik egymást. Olyan léleksimogató ilyet látni. :)

2015. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Még mindig szerelmesek vagyunk egymásba (7 év).

Rengeteg a problémánk, a nehézségünk az életben, pláne mostanában. De a szerelem nem múlt el.

2015. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Akiket te láttál ők talán azok a kivételek, amik csak erősítik a szabályt, hogy x*ar. Vagy csak még nem tud a férj a feleség hazugságairól.

Ugyanez volt nálunk is, amíg nem tudtam meg, hogy a feleségem egy hazug, és végigment rajta a fél város. Mindez 15 év után.

2015. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8:

Lehet, hogy a te feleséged, az én feleségem? Basszus skizó vagyok és duplán írok ...

2015. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 :-) Nem, de extrém sok ilyen nő van, jut mindenkinek belőle. Bennünk csak az a közös, hogy mi már rájöttünk. A többiek még egyenlőre, a boldog hazugságban élnek.
2015. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!