Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik min.5-10 éve házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik min.5-10 éve házasok, milyen a házas élet?

Figyelt kérdés

Engem anyukám egyedül nevelt, így nem tapasztaltam soha, hogy viselkednek egymással a házastársak. Ha a barátnőimnél vagyok, akkor sem töltök 5 percnél többet a szüleivel. Szerintem tegnap töltöttem el életemben eddig a leghosszabb időt egy házaspárral, ők 12 éve házasok és olyan jó érzés volt, mert annyira látszott rajtuk, hogy szeretik egymást. Már abból is, ahogy egymásra néztek. Aztán mikor a férfi hazahozott engem, akkor elköszönt a gyerekeitől meg a feleségétől, mert már késő volt és mire visszaér, addigra már úgyis aludni fognak. Igazából semmi különöset nem csináltak, csak megpuszilta meg átölelte a feleségét (meg a gyerekeit) de annyira áradt belől a szeretet. Tök jó érzés volt még nekem is. És nem azért csinálta, mert ott voltam és hogy családi idillt mutassanak, mert akkor pont azt hitte, hogy nem is vagyok a közelben, nem láttak. Én meg ezen elkezdtem ma gondolkozni..

Ennyi év után nem tűnik el a szerelem? Vagy nem gyengül? Vagy csak átváltozik? De mivé? Mi lesz más pár év házasság után, mint az elején? Mennyi időt töltötök átlagban együtt? Milyen gyakran veszekedtek? És ha veszekedtek hogy simítjátok el a vitát, kiabáltok vagy nyugodtak tudtok maradni? Lehet, hogy hülye kérdések, de úgy érdekelne, milyen egy általános házas élet, az ilyen hétköznapi dolgok.


2015. nov. 24. 18:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én több év után is szeretem a férjem, nem változtak az érzéseim, nekem ő a mindenem.

Azt hiszem, itt szúrtam el, mert tudja, hogy bármit megtehet velem és mostanában nem egyszer vettem észre, hogy más nők felé kacsintgat.

Persze a férfiak nagy része ilyen, tisztelet a kivételnek.

2015. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11:

Mi meg el tudjuk mondani a nők nagy részéről ezt ... tisztelet a kivételnek :-P

De komolyan, lehet én forgok rossz társaságban, de ahol ilyen probléma volt a szemem előtt, ott mindig a nő volt a hunyó :-(

2015. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12-es, elhiszem. :(

Viszont az én környezetemben fordított az arány. Bár én is tudok egy-két esetet, mikor a nő ment borított mindent több év házasság után, mégis jócskán a férfiak javára billen a mérleg.


Meg egy olyan házaspárt is ismerek, ahol felváltva csalták egymást mindketten és még évekig húzták együtt.


Mindenesetre akármelyik fél is a hunyó és kiderül, a másiknak, aki esetleg még mindig szereti és megbízott benne, mocsok egy érzés.

2015. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13:

Nem kell bemutatni azt az érzést ... halmozottan éltem át :-(

2015. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nehéz, de...megéri.

Mi 10 éve vagyunk házasok.

Néha olyan vagyok mint egy szerelmes kamasz,

néha meg ki nem bírom állni.

De pont azért, mert elég sokat veszekszünk.

2015. nov. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
5 éve tart,még mindig szerelem van,ő az életem párja,még ha csöpögősen hangzik is.Nem szoktunk veszekedni,mindent mindig jól átbeszélünk.Az első házasságom már év után nem működött,sajnos :S
2015. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahol a férfiak azt élvezik hogy rosszul bánnak velük, ott azt is fogják kapni. Mi nők hajlamosak vagyunk figyelembe venni mi kell a másiknak, ha megcsalás, szrba vevés, azt adjuk. Nyilván nem minden esetben van ez, de gyakori, nagyon is. Amikor a nő magát adja, de kicsűrnek vele, többször is, megváltozik. Mi a párommal lassan 6 éve jól élünk, még mindig nagyon szeretem, és azt hiszem kimondhatom, hogy ő is engem. De ehhez kellett 1200 km-nyi utazás, nyugat felé ;)
2018. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!